Дизайн інтер'єру рівне

дизайн: квартир / котеджів / офісів авторський супровід об'єкта аж
до завершення усіх робіт
 • Ми працюємо в улюбленому Вами стилю
 • На зрозумілій для Вас мові
 • В потрібні для Вас строки
 • З врахуванням Вашого бюджету
Робити ремонт без дизайну -
теж саме, що відправитися
у подорож без карти

Безкоштовна консультація

залишити заявку

Кінцевий бюджет та дата завершення проекту Кінцевий бюджет та дата завершення проекту відомі у день підписання договору
3D візуалізація проекта 3D візуалізація проекта високої якості
отовність приступити до ремонту за 14 днів Готовність приступити до ремонту за 14 днів
100% актуальні артикули мебелі та матеріалів 100% актуальні артикули мебелі та матеріалів
Доведено!Дешевше розробити дизайн інтер'єру ніж кілька разів перероблювати ремонт втрачаючи на роботах та нових матеріалах!Та навіть перероблення не гарантують, що кожен наступний експеримент дозволить насолоджуватися результатом ремонтних робіт.
експерименти на папері дешевші ніж в інтер'єрі

Що ми пропонуємо:

ДИЗАЙН
ІНТЕР’ЄРІВ

дизайн ітер'єрівДизайн та 3d візуалізація внутрішнього середовища квартири, будинку, магазину, салону, офісу…

ДИЗАЙН 
ЕКСТЕР’ЄРІВ

дизайн екстер'єрівДизайн та 3d візуалізація зовнішніх фасадів будинку, котеджу, магазину, салону,…

КОМПЛЕКТАЦІЯ 
ОБ’ЄКТІВ

комплектація об'єктівКомплектація приміщень меблями, обладнанням, сантехнікою, столяркою,…

Наша спеціалізація:

ЖИТЛОВИЙ ДИЗАЙН

житловий дизайн Однією з найважливіших потреб людини, являється комфорт. Особливо це стосується місця де ми живемо. Для того, щоб відчуття тепла та затишку було з Вами завжди, оформлення приміщення повинно відповідати Вашому способу життя, інтересам та захопленням. Тому правильно розроблений житловий дизайн, дозволить не тільки постійно зберігати хороший настрій під час перебування в помешкані, але й вражати всіх гостей.
Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати

Ванна – це найвибагливіше місце у Вашій оселі. Тому створюючи дизайн ванної кімнати, варто приділити особливу увагу, так як це місце для реклаксації та відпочинку. В недалекому минулому, ванній кімнаті відводилося незаслужене тісне місце в приміщені. Сьогодні ж все змінилося, нові віяння в дизайнерському мистецтві, допоможуть створити кімнату повну комфорту та стилю.

Дизайн кухні

Дизайн кухні

Кухня – це одне з найважливіших місць в будинку де збирається вся родина. Тут ми проводимо значну частину своог життя, тому дизайн кухні повинен бути зручним і багатофункціональним, підходити по стилю господарці і відповідати потребам всієї сім’ї.

Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Вітальня – це центр будь-якого будинку чи квартири. Виходячи з цього, для неї обирають найбільшу і найпросторішу кімнату. Зазвичай в цій кімнаті не тільки приймають гостей, але й використовують її для сімейного відпочинку. Тому дизайн вітальні повинен бути функціональним, а інтер’єр підбирають так, щоб він поєднував красоту стил. і зручності, розкоші та практичності.

Дизайн дитячої кімнати

Дизайн дитячої кімнати

В розвитку дитини, велику роль відіграє дизайн дитячої кімнати. Від того наскільки зручно, затишно в ній знаходитися, нерідко залежить розвиток здібностей, інтерес до життя, бажання навчатися та розвиток різноманітних навиків та талантів. Слід пам’ятати, що дитяча кімната, відіграє таку ж важливо роль в життя дитини, як вся квартира в житті дорослого.Дизайн готелю

Дизайн готелю

Фірмовий стиль і бездоганний дизайн готелю – це те, що робить сьогодні подібний заклад успішним та популярним серед вітчизняних споживачів. Однак не залежно від дизайну і використаних в облаштунку простору принципів і способів оформлення, головною задачею кожного такого об’єкта нерухомості, виступає створення максимального рівня комфорту і зручності для кожного гостя.

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Існує всім відома фраза: робота – другий дім. Багаточисленні офісні працівники, які проводять в його стінах по 8 і більше годин в день, погодяться з цим. Також, ніхто не стане заперечувати, що приміщення в якому працюють люди, точніше його дизайн, повинен всіляко розташовувати до ефективної роботи. Саме тому на дизайн офісу варто звернути особливу увагу.

КОМЕРЦІЙНИЙ ДИЗАЙН

>КОМЕРЦІЙНИЙ ДИЗАЙН Для грамотної розробки дизайну комерційних приміщень, окрім професійних знань та навиків, потрібне повне розуміння процесів, що відбуваються в відповідному сигменті бізнесу. Від якості дизайну комерційних приміщень, напряму залежить дохід власника приміщення, а також зручність та комфорт клієнта.
Дизайн магазину

Дизайн магазину

В сучасному світ, торгівля являється справжнім мистецтвом. Висока конкуренція по всім напрямкам, спонукає ретельно продумувати кожну деталь торгової стратегії, приділяючи цьому пильну увагу.. Одна з важливих складових – креативне оформлення магазину, салону чи бутика. Стандартний дизайн магазину, сьогодні вже не в моді, всі прагнуть створити щось незвичайне, розробити власний стиль, який зробить торговий об’єкт впізнаваним і забезпечить максимально комфортну атмосферу для покупців.

Дизайн ресторану

Дизайн ресторану

Ресторан – це те місце, де ми можемо відсвяткувати корпоративну вечірку, весілля, ювілей, день народження чи просто запросити кохану людину на романтичну вечерю. При відвідуванні будь-якого ресторану, ми оцінюємо не тільки якість обраних страв, але й також культуру обслуговування та дизайн ресторану. Адже саме дизайн ресторану здатний створити неповторну атмосферу цього закладу, а вдале освітлення, наприклад, підкреслить її.

Приклади дизайн/ремонт:

Дизайн дизайн 1Після роботидизайн 1 після роботи
Дизайн дизайн 2Після роботидизайн 2 після роботи
Дизайндизайн 3Після роботидизайн 3 після роботи

Як ми працюємо:

  • Зустріч, знайомство, попереднє ТЗ, консультація по об’єкту.
  • Заміри об’єкта, складання технічного завдання, з’ясування ваших смаків, запис побажань.
  • Виготовлення плану приміщення з попереднім розташуванням обладнання, меблів, приладів, сантехніки та розеток.
  • Затвердження планів. Початок розробки дизайну.
Затвердження планів. Початок розробки дизайну. 1 Затвердження планів. Початок розробки дизайну. 2 Затвердження планів. Початок розробки дизайну. 3 Затвердження планів. Початок розробки дизайну. 4

  5.Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру.

Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру. 1 Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру. 2 Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру. 3 Виготовлення 3D візуалізації дизайну інтер’єру. 4

   6.Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації.

Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації. 1 Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації. 2 Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації. 3 Внесення поправок. Затвердження 3D візуалізації. 4

   7.Виготовлення технічної документації: креслення гіпсокартонних конструкцій, електричних схем, розміщення теплих підлог, розкладка керамічної плитки, специфікації по освітлювальному обладнанню,…

Виготовлення технічної документації 1 Виготовлення технічної документації 2 Виготовлення технічної документації 3 Виготовлення технічної документації 4 Виготовлення технічної документації 5

  8.Здача проекту в друкованому та цифровому варіантах.

Почніть роботу з нами, та:

1
Отримайте найсвіжіші ідеї та цікаві рішення в Вашому інтер’єрі. Ми відвідуємо виставки та конференції по новим трендам в будівельній галузі та знаємо, що зараз модно.
2
Скористайтеся повним нашим супроводом протягом усього терміну виконання ремонтних робіт від консультації до спільного шопінгу по салонам.
3
Використайте досвід наших ремонтних бригад, для яких не існує неможливих рішень, яким би складним не виглядав дизайн на картинці.
4
Скоротіть витрати на ремонт до 20% за рахунок знижок від наших партнерів по продажу: люстер, меблів, сантехніки, камінів, кондиціонерів, басейнів, супутникового обладнання, тощо…
5
Заощадьте 90% Вашого часу на поїздки та зустрічі по вирішуванню дрібних технічних питань з виконавцями. Це ми беремо на себе!

Портфоліо наших робіт

СКЛАД ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ ІНТЕР'ЄРУ:

 • 3D візуалізація з 4-8 ракурсів (залежно від скалдності приміщення);
 • Креслення планування приміщень з розташуванням меблів, обладнання;
 • Креслення гіпсокартонних конструкцій;
 • Схеха електрики, сантехніки, опалення;
 • Окремі креслення складних елементів дизайну;
 • Специфікація використаних матеріалів.


Проект надається в друкованому та цифровому варіантах.

ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

залишити заявку

Ми розробимо для Вас проект, в якому
буде враховано все, що для Вас важливо
Вам залишиться тільки
спостерігати за ходом ремонту!

Статті по темі: