Дизайн інтер’єру як вид мистецтва

дизайнДизайн інтер`єру це- мистецтво проектування квартир, будинків, кімнат та інших жилих та не жилих приміщень ,а також архітектурне й художнє оздобленя внутрішньої частини будинку, що забезпечує комфорт людини та визначає функціональне призначення приміщення. Так що ж таке дизайн інтер`єрів сьогодні? Дизайн інтер`єру це те як ми сприймаєио простір. Це невідємна частина нашого повсякденного життя, адже дизайн включає в себе концептуальне планування, естетичні та технічні рішення, що застосовуються для досягнення бажаного результату.Дизайн інтерєру як наука розуміння поведінки людей для створення просторів в середині будівлі.
Для чого ж тоді потрібен дизайн інтер`єру? Багато в чому саме якість дизайну інтер'єру визначає якість життя. А хіба не можна жити в інтер'єрі без дизайну? Ні. Навіть коли ви облаштовуєтуте простір своєї квартири чи власного будинку, а можливо і офіс, то це вже можна назвати дизайном інтер`єру.Питання залишається в іншому, на скільки ви успішно це реалізували без дизайн-проекту?Згадайте радянські часи. Багато квартир були схожі одина на одну, тому , що в той період часу був дуже маленький вибір оздоблювальних матеріалів, а красиві та унікальні меблі було взагалі вкрай тяжко знайти.Але незалежно від цього, кожна квартира була індивідуальна по своєму, не дивлячись на те що таке поняття як дизайн інтерєру взагалі мало хто знав . Практично в кожній квартирі колір стін, розташування диванів і шаф було випадковим - свідомо чи ні, але люди самі займалися дизайном інтер'єру в себе в оселях навіть незамислюючись над цим і обходилися без архітектора-дизайнера і проекту.
цікавий дизайнВ сучасному світі, людина більшу частину свого життя проводить в приміщеннях.Тому за таких обсавин було б нерозумно не приділяти належної уваги для дизайну інтерєру. так як хаотична обстановка чи неграмотний дизайн можуть викликати роздратування.Людина навіть не розуміє чому як тільки вона заходить в якусь кімнату чи приміщення, у неї відразу псується настрій. У той же час правильно задуманий і реалізований дизайн-проект здатний змінити життя свого власника на краще. У багатьох фільмах, персонажі, починаючи життя заново, прагнуть змінити навколишній простір і починають зі зміни дизайну інтер'єру.
Так коли ж виник дизайн інтерєру?Визначення "дизайн інтерєру" було завжди, а ось вже як термін воно зявилося тільки в середині минулого століття. Але вже тисячоліття тому можна було говорити про дизайн інтер'єру щодо храмів, палаців, будинків багатих і знатних людей, а потім, зі зростанням загального добробуту, дизайн інтер'єру став помітний скрізь.
Уже в давнину дизайн інтер'єру означав не тільки оздоблення приміщення, а й його ергономіку. Так, наприклад, дизайн інтер'єру в єгипетських пірамідах проявлявся в організації освітлення за допомогою невеликого отвору, крізь який проходив лише тонкий промінь світла, і певної комбінації дзеркал.
З появою промислового виробництва і конвеєрного складання, дизайн інтер'єру став важливим помічником і для збільшення продуктивності праці.

Дизайн інтер'єру своїми руками: плюси і мінуси
В будь якій справі як і в будь якій професії є безліч своїх тонкощів та нюансів, тому раджу перед тим як створювати дизайн інтерєру своїми руками добре подумати та зважити всі за і проти.Адже не кожна людлина зможе правильно та зручно розташувати меблі, побутову техніку чи інші декорації так,щоб вони не заважали в буденному житті.Якщо ви не володієте навичками колористики, проектування, малювання, 3d max, знаннями будівельних чи оздоблювальних матеріалів, тоді моя вам порада замовити спеціаліста. Або все ж таки робити самостійно, методом проб і помилок, що дорого і неприємно.
дизайн інтер’єруАле все ж таки один плюс в цьому всьому є. Ви завжди зможете розказати та показати ваші творчі досягнення, а також вихвалятися перед друзями, вашим особистим дизайном інтерєру. Якщо ви обдумали та вирішили довіритися професіоналу, то в такому випадку ви заощадите ваші нерви, бюджет, а також власний час. але й дизайн інтерєру в руках професіонала має свої мінуси.Хоча їх значно меньше ніж в попередньому варіанті. Отже головна складність полягає у самому виборі дизайнера інтерєру, адже важлива не тільки професійність та кваліфікація дизайнера, але й наскільки він буде підходити саме вам. Саме тому в першу чергу роботи з замовником ми намагаємося якомога більше дізнатися про нього. Про його звички, бажання ,мрії та погляд на навколишній світ. Виходячи з цих диних ми можемо сформувати для себе приблизну картину індивідуального дизайн проекту та підібрати стиль дизайну для нашого замовника.обовязково виходячи з його побажань, адже в першу чергу ми націлені на його примхи та смак ,також дізнаємося яким він бачить своє приміщення в кінцевому результаті. Ще один момент може стати мінусом, якщо неправильно підійти до замовника з питанням ціни на дизайн інтер'єру. Ми завжди пропонуємо замовнику різні варіанти як за ціною, так і за функціоналом, рекомендуючи при цьому оптимальний варіан.
Обовязково зверніть увагу на те, які торгові марки пропонує вам дизайнер чи дизайнерська компанія. Якщо вони пропонують вам речі чи матеріали однієї марки то скоріше за все вони є їхніми дистрибюторами.Довірте свою оселю справжнім професіоналам від компанії "ГарантАвтоЗахід".Адже запорука краси, функціональності та гармонії в вашій оселі і є насправді дизайном .