Виготовлення проектних, геодезичних та геологічних робіт

в м. Рівне та Рівненській області

При будівництві будинку "під ключ"
проект з нашого каталогу

Безкоштовно

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

проектно-вишукувальні роботи:

iнженерна геологіяiнженерна геологія

Визначає характеристики грунтів та рівні підземних вод на будівельній ділянці для подальшого розрахунку фундаментів будівлі - необхідно для конструкторської частини робочого проекту.

склад геологічного проекту
геодезичні роботигеодезичні роботи

Визначає точне розміщення об`єкту будівництва на ділянці відносно супутникових координат з прив`язками до сусідних споруд та ліній комунікацій - необхідно для виготовлення генплану будівництва та для виносу осей фундаменту на ділянці.

склад геодезичного проекту
проектуванняпроектування

Виготовлення передпроектної пропозиції, що необхідна для отримання дозволу на початок будівництва та робочого проекту будівництва з розрахунком планування, конструкцій фундаментів, елементів перекриття, покрівлі та їх кількості.

склад архітектурного проекту

Інструкція з будівництва будинку

1.
Вибрати проект будинку в інтернеті
Спрощений підхід
Проект будинку можна підібрати в інтернеті, однак це будуть лишень плани поверхів та вигляд фасадів будинку
безкоштовно
Правильний підхід
Скориставшись послугами архітектора можна зробити будь-які корективи в вибраному вами проекті з інтернету, або розробити індивідуальні побажання
входить у вартість проекту
2.
Отримати дозвіл на початок будівельних робіт
Спрощений підхід
РОЗРОБИТИ ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ.
Для отримання дозволу на початок будівництва в єдиному дозвільному центрі. Розроблення робочого проекту не є обов'язковим. Дозволом вважається повідомлення архітектурної інспекції.
2500 грн
Правильний підхід
РОЗРОБИТИ РОБОЧИЙ ПРОЕКТ.
Не є обов'язковим для отримання дозволу. Натомість, тут виконуються розрахунки усіх конструкцій Вашого будинку: фундаменти, стіни, перекриття, покрівля та кількість будівельних матеріалів. ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ є частиною робочого.
8000-12000 грн.
Спрощений підхід
ЗАМОВИТИ ГЕОДЕЗИЧНУ ЗЙОМКУ.
Потрібна для ескізного проекту, але тільки в тому випадку, коли в архітектурі немає генплану Вашої ділянки в масштабі 1:500
1500-2600 грн
Правильний підхід
ЗАМОВИТИ ГЕОЛОГІЧНУ ЗЙОМКУ.
Відомості геологічної розвідки саме Вашої ділянки дозволить проектантам проводити точніші розрахунки, що зробить будинок більш міцним та захистить Вас від перевитрат на будівельних матеріалах заощадивши до 5% вартості фундаменту.
2000-3500 грн.
3.
Побудувати будинок
Спрощений підхід
Будувати будинок майстрам доведеться, лише, по планам поверхів, зважаючи лише на свій досвід. А це значить, що будуть перевитрати матеріалів: цементу, арматури, ізоляції,… навіть в тих випадках коли в цьому немає необхідності. А також: додаткові транспортні витрати та неочікувані затримки.
+10% до вартості будівництва
Правильний підхід
З проектом будівництво будинку відбувається по чіткій схемі, доставка матеріалів заздалегідь спланована, організаційні процеси налаштовані оптимально, перевитрати матеріалів відсутні.
4.
Введення будинку в експлуатацію
Правильний підхід
ЗАМОВИТИ ГЕОЛОГІЧНУ ЗЙОМКУ.
Відомості геологічної розвідки саме Вашої ділянки дозволить проектантам проводити точніші розрахунки, що зробить будинок більш міцним та захистить Вас від перевитрат на будівельних матеріалах заощадивши до 5% вартості фундаменту.
2000-3500 грн.

Підведемо підсумки:

Без проекту Ваші витрати на отримання дозволу сягнуть в районі 2,5 тис. грн.. (при наявності генплану), з проектом та геологією – 10,0 -15,5 тис.грн. (при наявності генплану). Однак, при середній на сьогодні вартості зведення будинку в 800 000 грн. (120м.кв., фундамент + коробка + покрівля; два поверхи, мансарда) завдяки проектним розрахункам - заощадження 10%, тобто 80 000 грн. А ще маючи специфікацію усіх будівельних матеріалів Ви завчасно можете зайнятися пошуком, замовленням та доставкою їх на будівельний майданчик, а це теж заощаджує ваші витрати, так як маєте змогу купити матеріали з розпродажу, підтримані та скористатися попутньою доставкою.

Так що ви обираєте:

Заощадити 8 000 -13 000 грн. на проектно-вишукувальних роботах?
 
Заощадити до 80000 грн. на будівництві будинку?
 

Як ми працюємо:

1.

Визначення

Вибір типового проекту в інтернеті (в т.ч. з нашого каталогу), або складання списку побажань для розроблення індивідуального проекту
2.

Договір

Заключаємо договір на розроблення геодезичного, геологічного, ескізного чи робочого проектів, як в комплексі так і поелементно.
3.

Вишукування

Наші спеціалісти виїзджають на заміри. Нам достатньо лише кадастрового номеру ділянки, щоб усі роботи по геодезії та геології зробити, навіть, без Вашої присутності.
4.

Проект

Розроблення проекту, внесення поправок, виготовлення проектної документації в друкованому вигляді.
 

Ціни на проектні роботи:

1500 грн.Інженерна геодезія
3000 грн.Інженерна геологія
2800 грн.Ескізний проект
від 40 грн./м2Робочий проект

Оберіть свій, безкоштовний, проект*

* безкоштовним, може стати будь-який проект з нашого каталогу за умови комплексного виконання будівельних робіт нашою організацією.

Статті по темі: