статті по темі:

Геологія

Геологія - це комплекс наук про тверду оболонку замлі, історію її розвитку та процеси, що її створили. Заснована на вивченні геологічних процесів, речового складу, структури земної кори і літосфери усіма доступними методами з залученням даних інших наук і дисциплін.

геологіяРозрізняють такі основні напрямки в геологічних дослідженнях:
Описова - займається вивченням розміщення і складу геологічних тіл, в тому числі їх форма, розмір, взаємовідношення, послідовність залягання, а також описом різних мінералів і гірських порід.
Динамічна - розглядає еволюцію геологічних процесів, таких як руйнування гірських порід, перенесення їх вітром, льодовиками, наземними або підземними водами, накопичення опадів (зовнішні, по відношенню до земній корі) або рух земної кори, землетруси, виверження вулканів (внутрішні).
Історична геологія - займається вивченням послідовності геологічних процесів минулого.
Також з`явилися нові дисципліни в геології які класифікуються як: наука про земну кору, наука про сучасні геологічні процеси, наука про історичну послідовність геологічних процесів, прикладна дисципліна, а також регіональна геологія. В кожній із цих наук є свої напрямки які розділяються на підпункти, але сьогодні ми розгланемо лише "Прикладну дисципліну" , а саме розділ - інженерна геологія.
Отже що таке інженерна геологія? Інженерна геологія вивчає геологічні умови і динаміку верхніх горизонтів земної кори стосовно інженерного будівництва та господарської діяльності людини, а також прикладні питання геології, пов'язані з проектуванням, будівництвом і експлуатацією різних споруд.Так яку ж роль відріграє інженерна геологія в будівництві? Як відомо, споруда повинна бути міцною, стійкою, та має забезпечуватися її довгострокова безаварійна експлуатація. Щоб виконати ці вимоги, необхідний всебічний облік природних умов на місці майбутнього будівництва. Крім того, глибоке вивчення місцевих умов сприяє скороченню термінів і вартості будівництва. Недостатнє вивчення інженерно-геологічних умов, а іноді ігнорування їх при проектуванні і будівництві. призводить до аварій, а в деяких випадках повного руйнування споруд.

геологія 4.jpg

На підставі даних, отриманих в результаті дослідження геології для будівництва , замовник отримує всю необхідну інформацію про:
- Інженерно-будівельні умови на конкретній території, а також рівень залягання підземних вод;
- Деформацію і міцність грунтів, які будуть підставою під фундаментом споруджуваного об'єкта.
Дані по геології допоможуть розрахувати, наскільки ймовірним є підтоплення проектованої споруди.
Якщо планується будівництво приватного будинку, не можна забувати про те, що через недостатнє вивчення ділянки і відмови від геологічних вишукувань може статися підтоплення підвалу, виникнути тріщини в фундаменті, статися просадка і навіть подальше руйнування будинку. Для запобігання неприємностей необхідно подбати про своєчасні проведення випробувань. Наші спеціалісти зроблять все швидко та якісно і в зручний для вас час, адже команда професіоналів компанії "Гарант Авто Захід" це завжди впевненість в майбутньому і гарантія якості.


Для того Щоб замовити геологічні роботи. телефонуйте на номером +380 67-363-50-33 або на сайті (gaz.rv.ua)