Дизайн хостелу

lo0s.jpgОстаннім часом колосальної популярності набирає бюджетний варіант готелю — хостел. Тому якщо у вас в планах є відкриття саме такого типу готелю, то перш за все ви маєте чітко продумати дизайн інтер’єру, щоб відвідувачам було комфортно та затишно.
В уявленні більшості людей, хостел — це нудні кімнати з мінімальними зручностями та однаковими ліжками. Але це не так.
Компанія “ГарантАвтоЗахід” готова допомогти створити гостинну атмосферу в приміщенні, де має розміститися велика кількість людей. Отож почнемо.
Оздоблення хостелу.
zpygAavz8JDcUs1lvpUgUg-article.jpgДля декорування номерів хостелу, ексклюзивність оздоблювальних матеріалів не має преорітичного значення. Важливі, зовсім інші властивості. Зрозуміло, що невеличкі гостьові міні-готелі, відрізняються особливою домашньою атмосферою, оригінальним дизайном і як правило підвищеною комфортністю та естетичністю. Тоді як для хостелу першочерговим показником, являється практичність обробки, легкість очищення матеріалів і їх стійкість до активних компонентів. Зрозуміло, що готелі такого типу, потребують більш частішого і інтенсивнішого прибирання дезинфікуючого характеру, зважаючи на великий потік людей.
Меблі та оснащення для хостелу.
4.jpg Вимоги до меблювання і цілому схожі з необхідними характеристиками обробки: практичність, лаконічність, легкість в догляді. Головне — чистота, зручність, грамотне розташування ліжок, загального гардеробу та індивідуальних тумбочок, щоб постояльці не надто заважали і обмежували один одного. Адже в одному номері, як правило, можуть розміщуватися декілька зовсім незнайомих, а часто і різностатевих людей

Дизайн хостелу.
images.jpgЦілком достатньо лаконічного, акуратного і січасного інтер’єру. Дорогі і ексклюзивні матеріали себе просто не пиправдяють, адже вартість проживання в хостелах також не висока, що і визначає їх популярність. Головне — прийнятна довговічність, практичність, гігієнічність і легкість зонального відновлення або ж ремонту. Непогано вписуються рідкі шпалери з водостійким лакуванням, вони виглядають дорого, цікаво і легко відновлюються.