Дизайн нічного клубу

 Дизайн нічного клубу від ГарантАвтоЗахідНічний клуб - це унікальне місце відпочинку, яке може поєднувати в собі ресторан, кафе та танцювальний зал. Серед теперішньої молоді, клуби набувають все більшої популярності, так як в них можна розслабитися та відпочити від сіріх трудових буднів. Саме тому, наскільки він буде грамотно, раціонально та практично оформлений, залежить успіх і популярність серед цільової аудиторії.
 Правильний дизайн інтер’єру нічного клубу, дозволяє максимально ефективно зонувати приміщеня, роблячи його затишним та комфортним для відвідувачів. Клубний дизайн повинен бути сміливим, неординарне кольрове поєднання, незвичні  матеріали, фантастичні конструкції -- це все те, що потрібно. Оскільки нічний клуб - це достатньо специфічний заклад, то і дизайн інтер’єру має враховувати всі особливості такого місця.
    В першу чергу при виборі дизайну, потрібно визначитися з оформленням закладу. Чи буде це прототипом молодіжної дискотеки з платним входом і низькими цінами, чи солідний заклад з безкоштовним входом, але з суворим dress та face- control і середніми або навіть і вище середнього цінами, підходящими для молоді віком від 25- 30 років.
    Важливе значення в оформлені нічного клубу має освітлення. Заклад не повинен бути занадто темним, краще всього організувати різноманітного рівня світлову добірку і елементи освітлення, оскільки саме світлові ефекти створюють атмосферу магії і розкутості. В той же час зона відпочинку і релаксу може бути наповнена м’якими і приглушеними світловими потоками.

libido.jpg

Обов’язковими елементами в плануванні нічного закладу стануть:

  • танцпол;
  • барна стійка;
  • сцена;
  • зона для відпочинку;
  • функціональне приміщення таке як, гардероб та туалет.
    
55a3c3005b867_3.jpgОстаннє і найголовніше в плануванні клубу стане хороше музикальне обладнання. Звичайно, що все обладнанння буде працювати від електрики, тому важливо потурбуватися про створення зручних комунікацій. Що 
стосується звуку (наскільки всі ми добре знаємо, що музика в клубі дуже гучна), тому все приміщення має бути оснащенно хорошою звукоізоляцією.    
Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що інтер’єр нічного клубу повинен складатися з красивих та міцних меблів, якісного різнокольрового освітлення, просторного танцполу. Також важлива наявність зручної барної стійки і професійних працівників. З усіма цими аспектами Ваш нічний розважальний заклад матиме велику кількість постійних клієнтів.