Дизайн готелю

121.jpgГотель — це не просто заклад з великим потоком людей, це місце яке часто стає тимчасовою домівкою для людини. Безперечно, що інтер’єр готелю має бути створеним так, щоб у йгог клієнтів залишалися тільки найкращі враження. Тому створення такого типу інтер’єру задача далеко не проста, адже основна ціль власника і персоналу будь-якого готелю зробити так. Щоб клієнти не просто залишалися задоволеними і почували себе як дома, а й хотіли користуватися Вашими послуга знову і знову, рекомендуючи його своїм колегам і знайомим.
Необхідно створити оптимальний дизайн готелю, щоб він прийшовся до смаку якомога більшій кількості людей, адже жителі готелі це не тільки туристи, алей бізнесмени які приїхали на ділову зустріч та працівники у відрядження. Інколи до послуг готелю вдаються і люди які затіяли капітальний ремонт у своїй квартирі чи будинку. Інтер’єр максимально повинен нагадувати клієнтам домашній затишок, чи навпаки. Переносити людину в абсолютно іншу атмосферу. Так яким ж має бути готель? Поговоримо в даній статті.
Яким має бути інтер’єр холу?
phoca_thumb_l_020.jpgОбираючи варіант облаштування холу готелю чи міні-готелю, важливо пам’ятати, що вданому приміщенні немає дрібниць. А це означає, що кожна деталь або елемент який використовується в обробці, повинен сприяти створенню комфортної та затишної атмосфери. До того ж вибраний інтер’єр готелю повинен повністю відображати концепцію загального дизайну приміщення. Від того як виглядає дизайн холу готелю, залежить перше враження гостя, а воно як правило вирішальне.
Приміщення холу зачасту дуже просторе і заповнити цей простір правильно — досить серйозна задача. Безумовно, що колір холу не може значно відрізнятися від всієї кольорової концепції готелю в цілому, але при цьому колір має якомога більше розташовувати до себе. Також в холі обов’язково має бути простір для офіційного спілкування чи переговорів. Не можна також забувати про місця де люди працюють на ноутбуках, а це означає, що в холі має бути можливість підключення до мережі різноманітного обладнання. Тому обов’язково в парадній готелю має бути диван, журнальний столик, який не здаватиметься чужорідним тілом в інтер’єрі. Творча сегментація простору необхідна для того щоб забезпечити інтимні та соціальні зони. Крім цього меблі повинні бути зручними і функціональними. Більш екстравагантні тенденції в оформлені холу, включають в себе озеленення, закриті міні-водоспади, великі люстри і мультимедійні програвачі.
Оригінальний дизайн номерів.
interer3.jpgНомера в готелі, незалежно від їх кількості і призначення (люкс чи звичайний номер), мають бути продумані до останніх декоративних дрібниць. Якщо Ваш готель має тематичний стиль, наприклад скандинавський чи стиль хай-тек, то в кожній кімнаті це має нагадувати про нього. Погодьтесь, буде безглуздо якщо ресепшен вразив постояльців своїм оформленням, а заходячи в номер він побачить простий і лаконічний мінімалізм. Дизайн інтер’єру готелю має справити гарні враження в цілому, а не тільки окремі нюанси і зони оформлення.
В сучасному світі вже нікого не вразиш класичним поєднанням ліжка, стола і комода. Саме тому кожний інтер’єр, в найкращих готелях, дуже відрізняється один від одного.
Ділові люди очікують в номері телевізор, додатковий диван біля ліжка і ще дуже багато різноманітних речей. Перераховані пункти — це не тільки частина ключових моментів які потрібно враховувати при проектуванні сучасного готельного номера. Для гостей які шукають унікальні номера, в багатьох готелях пропонують номери з нестандартним кольоровим рішенням, обстановкою і освітленням.
Можна піти на хитрий дизайнерський хід, оформивши кожну кімнату в різній стилістичній тематиці. Тоді клієнти зможуть самостійно обрати номер на власний смак. В таких оригінальних готелях, кімнати в стилі хай- тек спокійно поєднуються наприклад з фінськими кімнатами, а також в стилі вікторіанської епохи. Важливий момент: побутове і функціональне наповнення різних по стилю кімнат, повинно бути однаковим, яке відповідає статусу кімнати. Звичайно, що кількість побутових приладів і меблів в номері люкс, перевищує кімнату економ- класу, але вони мають бути однаково зручними та відповідати фінансовим можливостям клієнта.
Меблі для готелю.
Меблі для готелю повинні бути компактними та мобільними, прості в монтажі, не складні в ремонті та догляді. Важливо щоб вони були стійкі до механічних та хімічних пошкоджень, адже вони будуть інтенсивно використовуються. Залог надійності і довговічності — це матеріал, фурнітура і якість збірки.
Варто віддати перевагу безпечним для здоров’я, натуральним матеріалам з покриттям яке легко чиститься. Одна з найважливіших вимог — безпечність до вогню, матеріал не повинен легко загорятися і виділяти при горінні токсичні речовини. В сучасних готелях, не рідко використовуються столи і стільчики антивандальної конструкції з заокругленими торцями.
Особливо ретельно варто обирати ліжка для готельних номерів. Перша умова — ліжко повинно бути зручним для гостей які мають нестандартний ріст чи масу тіла. Довжина в ідеалі повинна бути не менше 190 см., в ідеалі 2 м. і більше, що стосується ширини — краще обрати більш ширше ліжко ніж вузьке.
В готельному номері, має бути якомога більше шаф для розміщення багажу і особистих речей гостя. Шафи повинні мати надійну фурнітуру, яка піддається легкому ремонту та заміні при необхідності. Також це стосується й інших корпусних меблів — наприклад тумбочок, які розміщуються біля ліжка, котрі досить часто можна зустріти в готельних номерах. Якщо є стіл, тоді необхідно декілька стільців, чи м’яких крісел. Якщо номер має власний балкон, не зайвим буде встановити там стільці ( можна шезлонги) і столик. Дуже цікаво виглядають плетені вироби, підійде і пластик. Що стосується наявності побутової техніки, все залежить від класу Вашого готелю і типу номеру. На першому місці знаходяться холодильник і телевізор. Холодильник можна також замінити міні-баром з невеликим запасом прохолодних та спиртних напоїв. Для номерів класу люкс, до цього набору можна добавити стаціонарний комп’ютер з доступом до мережі інтернет, вентилятор/обігрівач чи кондиціонер і мікрохвильову піч.
І на останок, варто відмітити, що все таки головне в затишному готелі не оформлення, а атмосфера. Постояльці повинні почувати себе комфортно в своїх номерах, майже як в себе дома. Тоді потік клієнтів Вам гарантований, а популярність Вашого готелі зросте в рази.