Дизайн офісного приміщення

    Дизайн інтер’єру офісу компанії являється одним з найголовніших компонентів успішного бізнесу. Так як офіс це не тільки обличчя підприємства, а також атмосфера яка повинна максимально настроювати працівників на роботу.
   Офіс являється для багатьох працівників основним місцем перебування напротязі дня, тому це обумовлює необхідність створення найвищого рівня комфорту на кожному робочому місці. Для створення комфортних умов недостатньо зручних меблів і функціональної оргтехніки. Розмір приміщення, висота стель, розположення вікон і дверей, освітлення, кольорова гамма вибір меблів та аксесуарів - це робить значний вплив на робочу атмосферу. Якщо грамотно підійти до такого питання, як оформлення офісу, то це може забезпечити вам:
  1. Підтримання хорошого клімату в колективі;ofiss__0003.jpg
  2. Комфортну психологічну обстановку;
  3. Збільшити концентрацію уваги та зосередженість;
  4. Знизить почуття втоми;
  5. Зменшить нервове напруження;
  6. Збільшить довіру працівників до компанії;
  7. Створить позитивний імідж компанії в очах партнерів та клієнтів
    Тому якщо вам потрібно оформити офіс, але ви незнаєте як до цього діла підступитися, то мої поради в даній статті якраз стануть вам в нагоді.

Кольорове рішення.
    Колір в  інтер’єрі офісу не менш важливий ніж в квартирі тому, що від того який колір стін ви оберете  залежить робочий настрій всього колективу. Хорошим вибором кольору будуть віддтінки сірого, які підтримують робочу атмосферу та настрій на діловий лад. Також можна обрати такі кольори як блідо- жовтий, голубий та зелений. Такі кольори заспокоюють, розслабляють та покращать мозгову активність. Варто уникати таких кольорів як  червоний, фіолетовий та чорний, вони викликають агресію, зайву збудженість, а також можуть спровокувати депресію.
Меблі.
      Офісні меблі бути функціональні і обов’язково красиві. На сьогоднішній день, на ринку, представлений різноманітний асортимент необхідних предметів. 
       В першу чергу, при виборі офісних меблів, потрібно звернути увагу на якість. Раніше була f-472-w-jaki-sposob-zaprojektowac-biuro-aby-bylo-funkcjonalne-i-eleganckie.jpgтака думка, що меблі напряму залежать від країни виробника, але в теперішній час на багатьох меблевих фабриках встановлено якісне сучасне обладнення. Меблі для офісу повинні бути ергономічними і продумані конструктивно, а також вписуватися в різний інтер’єр та навколишню обстановку. Якщо ж говорити про матеріали, то варто обирати довговічні. Спеціалісти рекомендують в якості непоганого матеріалу ДСП, так як він не піддається механічному та температурному впливу. Офісні меблі повинні бути зручні та розташовувати працівників до робочого настрою, але в той же час не повинні розслабляти колектив.
Зонування офісного приміщення.
       Дизайн офісного приміщення неможе обійтися без чіткого зонування. Найактуальнішим варіантом досі залишається розмежування перегородками. Вони дозволяють створити ідеальне робоче місце для кожного працівника. Якщо приміщення доволі велике, то його можна зонувати за допомогою меблів. А якщо ви обрали невелекий за площею кабінет, то в такому випадку краще обрати пересувну перегородку так як вона дозволяє в разі необхідності пересунути робочу зону в інше місце.
       При великій кількості працівників, намагайтеся якомога компактніше розставляти робочі столи, крісла, шафи та тумби. Для того, щоб ваш офіс виглядав зручним та комфортним, можете біля меблів поставити велекі вазони, наприклад декоративну пальму або троянду. Якщо ви плануєте в офісі створити зону для обідньої перерви чи відпочинку, вам в нагоді стане диван, декілька комфортних крісел та обов’язково столик для кави. В зонуванні  офісного приміщення головне не переборщити, щоб Ваш офіс не перетворився в занадто розслабляюч
у обстановку.
Освітлення.        
    Освітлення офісу повинно бути якомога наближене до яркості денного світла. Як вважають спеціалісти, що найоптимальнішим варіантом буде встановлення люмінесцентних ламп,або ж енергозберігаючих лампочок з білим віддтінком. Також за допомогою світла, так само як і кольору, можна корегувати розмір приміщення.
   При проектуванні дизайн-проекту офісного приміщення, головне незабувати про його комфорт, адже завдяки цьому і не тільки Ваш бізнес буде успішно процвітати.