Дизайн кабінету

Якщо Ви відноситесь до тих людей які полюбляють працювати вдома, тоді варто задуматися над створенням робочої атмосфери в домашніх умовах. Багато людей рахує, що домашній кабінет необхідний тільки діловим людям та творчим особистостям. Але це не так. Чим би людина не займалася в її будинку чи квартирі має бути місце де можна просто почитати книгу, прийняти важливе рішення чи просто усамітнитися. Тому якщо дозволяє площа, варто виділити окрему кімнату для кабінету.
Інтер’єр кабінету — це відображення особистості господаря, саме по ньому можна дізнатися про його звички та риси характеру. Тому при облаштуванні дуже важливо приділити увагу саме Вашому смаку.
При дизайні інтер’єру кабінету, необхідно розділити існуючу площу приміщення, на декілька зон.
Робочу зона, де безпосередньо розташовується стіл, крісло, сейф,полиці та інші предмети для роботи.
Зона відпочинку, місце для читання, де знаходиться диван, крісла, журнальний столик, торшер, книжкова шафа і т.д.

Необхідно створити не просто місце для роботи та прийому гостей, а й утворити комфортну та затишну атмосферу де можна буде сконцентруватися і погрузитися у власні думки.
Що стосується меблів, то центральне місце в кабінеті звичайно займає стіл. Він може бути як масивним, дубовим витвором мистецтва, так і досягненням сучасних технологій в області обробки дерева. Але головне — це щоб за ним було зручно саме Вам. Якщо Вам подобаються масивні і статусні речі, то стіл має бути обов’язково з цінних порід дерев, як і обстановка яка його оточує.
До столу також потрібно буде крісло. Краще якщо воно буде ергономічним, обтягнутим якісним і довговічним матеріалом, особливо якщо Ви плануєте проводити в кабінеті більшу частину дня. Асортимент меблів для кабінету, включає також численні шафи, тумби, полички,можливо софу. Стіни зазвичай прикрашають картинами. Також все ще традиційним залишається використання шкіри в інтер’єрі кабінетів. Незамінним в обстановці ексклюзивного кабінету шкіряні дивани та крісла. Стиль “Честерфілд” популярний вже декілька століть. Він виражається особливим чином, в застосуванні шкіри для виробництва м’яких меблів, які ідеально підходять для кабінету.

Кольри грають важливу роль для домашнього кабінету. Для створення атмосфери, прекрасно підійдуть стіни з відтінком синіх та зелених кольорів. А для створення ілюзії додаткового світла, використовують скляні шафи та стілажи, розміщені вздовж стін. Щоб отримати більше площі, Ви можете розмістити полиці над головою чи використати вертикальний простір кімнати.
Для підтримки робочої атмосфери потрібно мінімально використовувати яскраві кольори. Тому рекомендується обирати такі кольори як білий, кремовий чи коричневий, або їх відтінки.
Завершальні штрихи в приміщенні, вносять різноманітні аксесуари. Їх вид залежить від обраного стилю. Найчастіше всього — це великий годинник. Якщо в кабінеті є камін, то можна обрати камінний годинник. Також для солідності, використовують дорогі видання книг, різноманітні бронзові статуетки, вази, картини, дорогі писемні набори. Всі ці деталі придадуть колориту для робочого кабінету. Не забудьте про квіти, для декорування кабінету найкраще підійдуть рослини типу пальми. Також для дизайну підійде бар чи невеликий більярдний стіл ( звичайно якщо Ваш кабінет не занадто класичний де більярд не вписується гармонічно).
Добре продумуючи дизайн робочого місця, дозволить підвищити продуктивність праці, а також зробить кабінет привабливим місцем для гостей.