Дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати Після трудового, напруженого дня, так хочеться розслабитися та поніжитися у ванній . Але для моральної та фізичної розрядки потрібно правильно підібрати дизайн інтер'єру ванної кімнати тому, що якщо вона буде занадто яскрава та приглушених темних кольорів, то це навпаки може навпаки негативно вплинути на ваш настрій. Тому хочу ознайомити вас та порадити як краще оформити свою ванну кімнату, для того, щоб ви могли відкинути всі свої проблеми, негаразди та стреси і поринути в хвилю релаксу.

Так з чого ж почати дизайн ванної кімнати? Які аксесуари та меблі краще підібрати? Це та багато іншого ви зможете дізнатися в даній статті.
В першу чергу раджу вам визначитися з кольоровою гамою. Звичайно, що все залежить від ваших смаків та вподобань, але в даному випадку все ж таки існують деякі вимоги.

Традиційні кольори ванної кімнати є:

Дизайн кольорів ванної кімнати
  • голубий — розслабляючий та заспокійливий колір
  • зелений — знімає нервове напруження
  • бежевий або білий — нейтральні та спокійні кольори
     

Поєднання таких кольорів дуже вдале та гармонічне для ванної кімнати. Якщо все ж таки вам набридла класика, а душа прагне, чогось оригінального, індивідуального та унікального то ви звичайно можете сміливо експериментувати.

Порада: Глянцева плитка світлих відтінків ( в принципі як і глянцева натяжна стеля) відображає світло, візуально роблячи більшим приміщення ванної кімнати, а плитка яскравих кольорів створює “ обман зору” , що значно зменшує його. Контрастне чергування світлого та темного кольору зменшує приміщення, а крупно форматна керамічна плитка — зменшує.

       

Меблі для ванної.


     меблі для ванної кімнати

Для ванної кімнати потрібні спеціальні меблі які адаптовані до вологого середовища та різким перепадам температури.

 

  Як правило в стандартний набір меблів входять: рукомийник-тумба, навісні шафки ( найчастіше з дзеркалом), шафа-пенал та ін. Наприклад двухдверна тумба під раковиною з регулюючими по висоті поличками, дозволяє помістити в ній речі які необхідні в господарстві. Також така тумба може бути укомплектована корзиною для білизни. В навісних, вбудованих та підлоговиг шафах, зручно зберігати рушники, шампуні та інші туалетні приналежності. В ванній великих розмірів, можна розмістити стільці, крісла або пуфи.

      Матеріал  

  Корпусні меблі для ванної кімнати найчастіше виготовляють з МДФ або дерев'яного масиву. На відмінну від ламінованих меблів поверхня таких виробів рівномірно покрита водостійким лаком, що виключає можливість проникання вологи всередину матеріалу. Зручними і практичними рахуються меблі з хромового металу і скла. У деяких випадках скло замінюють на прозорий або напівпрозорий пластик.

     Аксесуари     

Аксесуари для ванної кімнати є фінальним штрихом дизайну який робить перебування в ній комфортнішим та приємним, але це не головна задача аксесуарів, також важливо надійність, компактність та функціональність.
На сучасному ринку аксесуарів для ванної кімнати, серед такого широкого асортименту, можна виділити наступні типи:

 
  • Аксесуари для ванної кімнатиАксесуари для душу;
  • Аксесуари призначенні для прибирання;
  • Аксесуари для раковини;
  • Аксесуари які можна закріпити на стінах;
  • Текстильні аксесуари;
  • Аксесуари-прикраси;
  • Аксесуари для громадських місць.

   Якщо у вас є можливість, обирайте аксесуари разом з дизайнером. Там де працюють професіонали, немає місця дисгармонії, не поєднувані окремо в магазині предмети будуть ідеально доповнювати один одного, в той час як ідеально прості і сумісні дрібниці, вибрані самостійно, будуть здаватися зайвими або бляклими в інтер'єрі.