Сучасний дизайн будинку

Люди які роблять ремонт не раз замислювались над тим який дизайн інтер'єру їм підібрати. Адже не кожен з нас розбирається в дизайні і більше того, що більша частина людей навіть не здогадуються які є види дизайну інтер`єрів. А до речі - це є не менш важливою частиною як і саме будівництво. Тому цю статтю я хочу присвятити саме цій темі. Отже поїхали!
лофт.jpgСтилів є дуже багато, тому за всі писати не буду, а візьму до уваги найпопулярніші та найчастіше втілюванні в життя. І перший з них це дизайн - Лофт. Сьогодні цей стиль представляє собою уособлення чогось старого та перебудованого під житло. Цей стиль має свій девіз, "Свіже повітря та ніяких перегородок". Цей стиль більше схожий до мінімалізму, але в якому більше простору для фантазій та ідей.
З англійської мови "Loft"- перекладається,як горище. Колись такі приміщення займали люди більш творчого характеру. В таких місцях вони могли залишитися на самоті та поринути в свої роздуми та мрії. Рідше могли збирати собі подібних та влаштовувати концерти та виставки. Але згодом такі приміщення стали різко підніматися в ціні на оренду і в них почали заселятися поважні та вельмишановні люди. Це були політики, бізнесмени та банкіри. Саме з того часу цей стиль і став таким популярним. Зараз Лофт являє собою щось старе і щось новітнє, але з тих давніх часів в наш час перейшли такі частинки інтер’єру як балки, бетонні та цегляні стіни,труби та вентиляційні системи. І різноманітнює це все, як не дивно, найновіша побутова техніка та найсучашніші меблі. Квартира в стилі Лофт - це одне велике приміщення яке зонується різними прийомчиками. Цей стиль дуже підходить людям без комплексів, а також які дорожать простором.
Декілька порад, щодо проектування Лофту:
1. Потрібно обирати кольори базових та світлих віддтінків
2.Стеля повина бути високою, а вікна якомога більшими за розмірами.
3. Вікна декоруються жалюзями і ні в якому разі не текстилем.

скандинавський.jpgСкандинавський стиль в інтер`єрі  є найсуровішим,стриманим і лаконічним. Надається перевага затишному і теплому інтер`єру, а також домашній атмосфері. В Скандинавському стилі здебільшого переважають пастельні тона, такі як: бежевий, молочний, світло-сірий, світло-зелений, та обов`язково має бути присутній білий колір. З цими кольорами можна змішати більш теплі та яскраві тона, наприклад червоний,або синій.В основному в цьому стилі переважають натуральні матеріали, такі, як дерево,камінь. Меблі мають бути практичними та функціональними. Квартира,або будинок в скандинавському стилі має бути добре оснащена світлом, краще звичайно якщо воно буде природним. У скандинавському інтер`єрі має бути мінімум елементів декору, але водночас яскравими та простими. Скандинавська атмосфера підійде всім хто любить домашній затишок.
Декілька порад:
1.Стіни краще фарбувати в білий колір, але якщо ви все ж таки вирішили клеїти шпалери, то вони мають бути максимально світлих тонів.
2.Експерементуйте з штучним світлом. Його має бути якомога більше. Це можуть бути лампи, торшери та люстри.
3. Камін стане родзинкою у скандинавському стилі.

прованс.jpgСлідуючий стиль розглянемо такий як Прованс. Стиль простий, затишний і по-селянськи наївний. Стиль простих будиночків на півдні Франції. Стиль Прованс відображає красу природи, прагнення до самобутності гармонії та простоти. Найголовнішими кольорами в прованському стилі є таракотовий, соняшниковий та колір лаванди. Основними атрибутами є дерев`яні балки під стелею які потемніли від часу. Також можуть бути дерев'яні камінні полиці з явними слідами часу.
Меблі в стилі прованс, обов’язково мають бути плетені, дерев’яні або ковані. Матеріали типу – ПВХ, МДФ, ДСП. Найчастіше використовують такі меблі як комоди, буфети, шафи з висувними ящиками і антресолями, книжкові шафи, лави, столики, лавки і тумби, обідні масивні столи. Шафи краще обирати низькі. Також важливо, залишити багато місця під рослини – живі в горщиках. В цьому стилі можна відтворити асоціації літа, моря, запашних прованських трав та спецій.
Декілька порад:
1.Сміливо можете застосовувати рослинні і квіткові орнаменти в оздобленні стін.
2 Вітається велика кількість дрібних деталей – порцелянові статуетки, подушки на стільцях, ковані елементи, картини та фотографії.
3. Меблі повинні бути витончені і красиві, деякі предмети можуть бути старими або штучно зістареними.

минимализм.jpgCтиль Мінімалізм відрізняється строгістю і суровістю, що потребує бездоганного почуття міри і стилю. Чим менше в будинку буде перегородок, тим краще. В цьому стилі мають бути тільки необхідні речі та ніяких елементів декору, а тим більше ніяких орнаментів в інтер`єрі. У мінімалізмі важливо правильно розподілений простір. Меблям в стилі мінімалізм властиві найсучасніші матеріали: сталь, матове скло, натуральне дерево, алюмінієві профілі. У мінімалістичному інтер'єрі : мало меблів, мало деталей, мало декору. Особливо потрібно виділити те, що в мінімалізмі дуже важливі великі вікна, вони надають вашому інтер`єру більше простору. Стіни в стилі мінімалізм робляться світлими і однотонними, а також можна пофарбувати в два контрасні кольори.
Декілька порад:
1.На сам перед, форма. Тут всі предмети інтер’єру повинні бути обтічними і красивими.
2.Меблі краще вибирати вбудовані, щоб не порушувати чіткість ліній.
3.Для стін і підлоги підійдуть стримані, натуральні відтінки.

модерн.jpgСтиль модерн. Цьому стилю більш ніж сто років, але його як і раніше називають сучасним. У модерні все плавне і перетікає - це стосується як меблів, так і планування. Найбільшу увагу в цьому стилі приділяється декору. Це можуть бути різні орнаменти рослинного чи тваринного походження, а також може бути ліпнина та розпис. Меблі підбираються плетені або ковані. Цей стиль, мав перевернути уявлення про дизайн та повністю змінити основи дизайну. Ще однією характерною рисою цього стилю можна вважати відкритий простір, так звані квартири-студії які  використовуються повсюдно для втілення в життя стилю модерн.
Для інтер`єру в дусі модерна,є дуже багато рішень в кольоровій гамі:різні відтінки ясно-зеленого, лілового, золото, охра, колір зів`явшої троянди або перлинно-сірий колір. Вікна можуть бути найхимернішої форми, з оригінальними вигинами палітурки. Підлогу краще всього вкрити паркетною дошкою.

Декілька порад:
1. Максимально використовуйте природні мотиви в малюнках і обробці.
2.У декоруванні використовуйте різблення, вставки з кришталю.
3. Замість ліпнини на стелі, краще підійдуть натяжні стелі.
Ось ми і розглянули найсучасніші стилі в наш час. Якщо ви хочете,щоб ваша квартира. або будинок були з дизайнерським інтер`єром та у видержаному стилі, то звертайтесь до нас. Дизайнери компанії " ГарантАвтоЗахід" виконають всі ваші забаганки,а наші кваліфіковані майстри втілять всі ваші мрії в життя