Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Вітальня в квартирі чи будинку є не менш важливою кімнатою ніж всі решта,адже зазвичай в ній ми приймаємо гостей і друзів та проводимо більший відрізок свого вільного часу. Тому не варто забувати, що її дизайн є дуже необхідною частиною так як він характеризує господарів оселі та може розповісти гостям дуже багато про вашу особистість. Варто прискіпливо поставитися до її оформлення до найменших деталей. Основні характеристики сучасного інтер'єру вітальні являються стиль, комфорт та смак. Так з чого ж почати дизайн вітальні? Як правильно підібрати колір, меблі та аксесуари? Ці та інші питання ми з вами розглянемо в даній статті.

Отже перший крок в інтер'єрі вітальні — це вибір кольорової гамми тому, що це один з найважливіших елементів дизайну.Якщо більшу частину вашого часу ви та ваші домочадці проводите саме у цій кімнаті, то я вам пораджу обрати ясний та спокійний колір який впливає на хороший настрій. Для даного віріанту краще використовувати такі кольори як: золотистий, жовто -зелений, сіро-голубий та будь- які теплі і холодні кольори малої та середньої насиченості.Якщо ж ви дуже гостинна людина яка має велике коло знайомих та друзів і часто полюбляєте запрошувати їх до своєї домівки, то в такому випадку можна обирати більш яскраві кольори які впливають на позитивний та святковий настрій. Для прикладу використовуйте такі кольори як: червоний, пурпуровий,синій, фіолетовий або ж колір охри. Також їх можна розбавляти іншими відтінками( наприклад білий, чорний, шампань та ін.)Якщо ви не впевнені в правильності вибору поєднання відтінків. То все ж таки краще вибрати більш нейтральний колір, а ось текстиль та аксесуари можна підібрати яскраві так як їх можна буде замінити.

Дизайн вітальні

При виборі меблів варто враховувати підібрану вами кольорову гамму загального вигляду вітальні і звичайно не забувати про комфорт самих меблів.Якщо у вас простора вітальня та велика сім’я, тоді оптимальним варіантом буде місткий.кутовий диван здатний розмістити всіх членів родини та друзів. Великі меблі не обов'язково ставити по периметру кімнати їх можна згрупувати напівострівом по центру, щоб розділити зони відпочинку, столову або місце де може стояти письмовий стіл.Найкраще для вітальні підійдуть комфортні корпусні меблі. Якщо ж ви полюбляєте часто змінювати перестановку у вашій оселі, то в такому випадку краще обрати медульні меблі, які з легкістю переміщаються по кімнаті. Такі меблі дадуть вам можливість періодично змінювати загальний вигляд дизайну вітальні. М'які меблі повинні бути комфортними та красивими. На сьогоднішній день в сучасному дизайні інтер'єру стало модно купувати шкіряні меблі, але якщо у вас немає такої фінансової можливості то стильні меблі з якісних та натуральних тканин нічим не гірші за шкіряні, а інколи навіть і навпаки, якщо гармонічно все зкомпонувати можуть виглядати доволі симпатично.

Що стосується аксесуарів, то тут все значно простіше. Це може бути красива картина, яку можна повісити у візуальному центрі вашої кімнати, композиція з фотографій, велике дзеркало в гарному обрамлені, яскраві оригінальні подушки чи лампи. Такі акценти зроблять вашу кімнату неповторною, а гості надовго запам'ятають Ваш дизайн.
Інтер'єр вітальні важливо витримати в якомусь одному стилі. Не має значення, що саме ви обрали, головне, щоб всі починання, від кольору і форми закінчуючи меблями і килимами, поєднувалися в одному стилі дизайну.