Дизайн квартири

Дизайн квартири

Я думаю, що кожен з нас стикався з ремонтом квартири. І звичайно що всі ми хочемо мати індивідуальний, унікальний та якісний інтер'єр. І найважливіше що для цього потрібно -  це створити затишок в своєму помешканні. Кожен господар прагне його створити, але не кожному це вдається.

Дизайн інтер'єру квартири — мистецтво створення побуту в якому існує велика різноманітність стилів, від вишуканої класики до сучасного мінімалізму.

Планування квартири повинно бути функціональним. Якщо це вітальня, то потрібно продумати все так, щоб в ній було можливо максимально комфортно відпочивати чи приймати гостей.

На кухні все повинно бути під рукою, щоб забезпечити комфорт та зручність господині.
В дитячій — обов'язково потрібна наявність вільного простору, достатнього для дитини.
Правильний підбір і розставлення меблів, грають дуже важливу роль в створенні інтер'єру. Не варто думати, що покупка дорогих і модних меблів відразу зроблять вашу кімнату сучасною і стильною. Крім функціональності і зручності, меблі повинні ідеально вписуватися в загальний вигляд кімнати і відповідати її стилю.
Підкреслити та доповнити стиль кімнати,  допоможуть різноманітні аксесуари і декоративні елементи, якщо вони підібрані правильно та зі смаком.

Дизайн інтер'єру квартири

Кімната виглядає набагато затишніше, коли вона прикрашена різними кімнатними рослинами , завдяки яким повітря в приміщенні буде чистішим.

Для вітальні чи спальні, щоб підкреслити індивідуальність і добитися максимального затишку та тепла, застосовують хвилясті штори, м'якенькі килимки з великим ворсом, декоративні диванні подушки, які можуть відрізнятися як по формі так і по текстурі.

Використовуйте об'ємні інтер'єрні композиції.. Композиція декількох предметів може бути розташована на стіні, журнальному столику чи на тумбочці біля ліжка.
Створючи дизайн інтер'єру квартири, ми неодмінно вложуємо в нього частинку себе. Нехай ваша оселя розкаже вашим гостям про ваші смаки, уподобання та захоплення. Фотографії, власноруч зроблені панно, аплікації, вишиті картини — не тільки прикрасять вашу квартиру, а й підкреслять її індивідуальність.