Дизайн кухні

Kuj Kol.jpg

Кухня — це не тільки місце для приготування їжі, а ще й серце Вашої оселі, так як є улюбленим місцем для трапези, задушевного спілкування та відпочинку. Інтер'єр кухні повинен бути такий, щоб людина почувала себе комфортно та затишно.
Найголовніше в сучасній кухні — це ергономічність. На щастя побутова техніка, яка виготовляється сьогодні в такому модельному розмаїтті може бути вбудована абсолютно в будь-які кухонні меблі незалежно від того, в якому стилі вони виконанні.

Сучасний дизайн кухні — це лаконічні прямолінійні форми та мінімалізм в декорі. При створені інтер'єру кухні, велике значення має те, наскільки функціональне та раціональне буде розташування всіх кухонних меблів, атрибутики та аксесуарів для Вашого комфорту. Тому обираючи дизайн інтер'єру кухні потрібно дуже серйозно підійти до цього питання.

Кольорова гамма кухні.


r3.jpg

Колір в якому оформлена кухня,неймовірно важливий, адже саме колір відповідає за те, як буде сприйматися приміщення. Тому колір напряму впливає на настрій людини, а кухня являється одним з найважливіших місць в квартирі, тому до вибору шпалер чи фарб потрібно віднестися з особливою відповідальність.
Якщо ви надаєте перевагу яскравій та теплій палітрі, то варто обрати сумісні тонна, щоб інтер'єр кухні не був занадто насичений. Можна обрати з простих варіантів таких як, поєднання теплих відтінків кави з молоком, червоного, помаранчевого і сірого. В результаті Ви отримаєте енергійний дизайн кухонного приміщення. Правильно обирати колір кухні потрібно таким чином, щоб приміщення стало насправді комфортним та затишним, при цьому меблі та інші предмети інтер'єру гармонічно поєднувалися між собою. Тому потрібно притримуватися наступних рекомендацій:

колір стін та кухні повинен обов'язково гармоніювати з загальним інтер'єром приміщення. В приміщенні класичного стилю, які мають персиковий, бежевий, чи білий окрас, будуть ідеально вписуватися меблі які нагадують колір кави з молоком.
Червоні, зелені. Жовто та сині тонна чудово поєднуються з предметами меблів білого відтінку. Якщо на кухні встановлений світлий гарнітур, то фон приміщення можна пофарбувати в яскраві кольори. В такому випадку стіни будуть виділятися в інтер'єрі кухні.

Якщо в приміщення попадає достатня кількість денного світла, то стіни в яскраву палітру краще не фарбувати. Адже сонячне світло здатне зробити фон ще яскравіше, а то й зовсім змінити відтінок.

Не варто використовувати в великих кухнях шпалери холодних тонів, оскільки вони зроблять приміщення сумним та пустим.

Оздоблення кухні.


2.jpg

Існує величезна кількість різновидів оздоблення. Структурне оздоблення роблять завдяки використовуваню спеціальних фарб, а також за допомогою шпаклівки та рель’єфної штукатурки. Структурні фарби добре приховують дефекти стін. Її наносять на стіну, після чого створюють необхідний малюнок, рель’єф чи узор. Просто наносити структурну фарбу не варто, для початку все ж необхідно добре її прогрунтувати. Штукатурка як і фарба, добре приховує нерівності стін. Але незручність полягає в тому, що створене за допомогою її шорсткості являється хорошим пилозбирачем і легко піддається забрудненню. Добре підходить для кухні багатошарова рель’єфна штукатурка. Вона складається з ряду компонентів які наносяться один на одного. Вона легко миється і являється більш спокійною до вологи та забруднення.

Ще одним способом для оформлення стін являється декоративна штукатурка. Зараз існує велика кількість варіантів, які дуже хороші. Але головним мінусом такого покриття знову ж таки являється чутливість до вологи.

Другий спосіб оздоблення стін на кухні — це поклейка шпалер. Шпалери також повинні відповідати вимогам кухні. Шпалери мають бути вініловими чи на флізеліт, також можливе використання склошпалер чи рідких шпалер. Якщо Ваш вибір впав саме на вінілові шпалери, то дуже важливо звернути увагу на покриття. Зараз існує велику кількість розробок, які підходять саме для кухні. Такі шпалери гладкі і щільний. Ще однією умовою вибору вінілових шпалер, являється наявність знаку щітки, яке означає можливість механічної чистки. Перед поклеєнням вінілових шпалер, обов'язково потрібно обробити стіни протигрибковим засобом.

Найпопулярнішим матеріалом для кухні завжди була і залишається керамічна плитка. І це цілком зрозуміло тому, що вона дуже стійка до різних впливів, легко піддається прибиранню. Сучасні дизайнери розробили великій вибір керамічної плитки, тому можна використовувати елементи у вигляді мозаїки, панно. Також можна скористатися плиткою різних фактур. Мабуть єдиним мінусом керамічної плитки є те, що вона вимагає дуже рівної поверхні для кладки.

Меблі.

6v6l.JPG

Кухня — це одне в квартирі приміщення, в якому меблі обов'язково повинні підбиратися ще до початку ремонтних робіт. Розміри кухонних меблів обов'язково потрібно знати з самого початку ремонту, щоб розуміти яким буде заповнений чи вільний простір. Тому давайте розглянемо, як вибрати якісні, красиві та зручні кухонні меблі, щоб після покупки не було боляче за безцільно витрачені кошти.
Корпус меблів для кухні — це перш за все матеріали. Корпус (столів і шаф) зазвичай робиться з ДСП. Дуже важливо, щоб матеріал був класу Е1 ( емісія формальдегіда), оскільки тільки ДСП цього класу, являється дійсно сучасним матеріалом для виробництва меблів, більше того цей матеріал рекомендують спеціалісти як не шкідливий та безпечний. Також мало не найважливішими серед кухонних меблів, являються столешниці. Вони бувають вологостійкі які мають спеціальне просочення та невологостійкі, тому вони значно дешевші. Звичайно, що вологостійкі кращі та надійніші в процесі експлуатації, тому тут не потрібно економити.

Стало модним створювати меблі для кухні по модульному принципу, коли вони представляють собою декілька блоків, які можна різними способами комбінувати між собою. Свого роду конструктор, який дозволяє позбутися громіздких меблів і максимально ефективно використовувати найобмеженіший простір. При цьому грамонтно підібрані елементи кухонних меблів, візуально розширять простір.
Активним образом використовується ергономічна меблева фурнітура, яка допомагає зекономити дорогоцінну площу, а зовнішній вигляд меблів стає більш стильним та елегантним. Це і прихованні ручки які працюють по принципу “нажав-відкрив”, поворотно-висівні механізми і конструкції для відкидаючих дверцят.

Універсальні і ергономічні кухонні меблі з детальним опрацюванням внутрішнього наповнення до дрібниць: корзини для продуктів, столешниці, місце для столових приборів — все це підбираються найретельнішим чином доля досягнення максимальної функціональності і зручності користувача.

Аксесуари.


design-int-6.png

Аксесуари для кухні — це дуже корисні і функціональні пристосування. Рейлінги, навісні і висувні елементи, кухонні стояки, пілони і пронштейни — всі ці речі не тільки підкреслюють красу і стиль Вашої кухні, а й ісимнно економлять простір. Останній фактор особливо важливий для володарів малогабаритних кухонь. Не дивлячись на технічний прогрес, робота на кухні залишається ручною працею. Дослідження показали, що при невдалому облаштуванні кухні, за день можна набігати по ній декілька кілометрів. Тому запорукою комфорту та затишку послужить розумне відношення до кожного квадратного сантиметру. Сьогодні провідні виробники світу вдаються все до більш цікавих рішень, які допомагають максимально задіяти простір кухні.

Саме аксесуари дозволяють компонувати красиві. Функціональні кухні: гачки для ополоників, підставка для пляшок та склянок. Пристосування для паперових рушників, підставка під гаряче та багато іншого. Використовуйте простір між робочою поверхнею і підвісними шафками для того, щоб на стіни між ними помістити вузьку поличку чи релінгову систему.

Щоб створити кухню Вашої мрії, ви повинні мати на увазі, що вона буде служити Вам протягом кількох років. Від обраного виробника і використовуваних матеріалів залежить її довговічність і зовнішній вигляд при інтенсивній експлуатації. Професійно виконана кухня буде радувати домочадців свої зовнішнім виглядом і функціональністю.