Як підібрати будівельну бригаду

будівельника.jpgБудівництво будинку чи ремонт квартири — це діло дуже серйозне, тому до цього потрібно підходити вкрай відповідально. Багато хто з нас помилково думає, що можна заощадити, найнявши на роботу бригаду будівельників за невелику плату та щоб були майстри на всі руки, або купити дешевші матеріали чи взагалі зроботи все самому. Звичайно,що якщо вам потрібно просто переклеїти шпалери, чи пофарбувати підлогу, або побілити стелю, то звичайно , що вам непотрібні висококваліфіковані спеціалісти. В інших випадках бригада професійних майстрів вам просто необхідна.
Вибір будівельної бригади є досить серйозна справа, тому звичайно краще коли ви наймете людей з будівельної компанії яка вже не перший рік на ринку праці, та яка зможе вам показати свої роботи. Тому в цій статті я хочу поділитися з вами як правильно підібрати будівельну бригаду, так щоб потім не пожинати плоди від недобросовісних майстрів.
1. В першу чергу не раджу вам звертати свою увагу на дешеві ціни. Краще щоб ваш вибір впав на бригаду робітників які працюють за середніми та високими розцінками. Звичайно, що якщо дорого то це не є гарантом якості, але з власного досвіду можу сказати,що найчастіше дорогий спеціаліст знає толк в своїй справі і тому він свою роботу оцінює по достоїнству. Дешеві майстри зазвичай є просто халтурщиками які не відповідально підходять до поставленої задачі, а отже в кінцевому результаті вам всерівно прийдеться за ними перероблювати. А навіщо вам переплачувати, якщо відразу можна зробити все якісно? Ось і я так думаю. Знаєте як кажуть: скупий платить- двічі, жадібний тричі, а нерозумний- все життя. Тому краще один раз переплатити ніж 20 разів перероблювати, що значно суттєвіше відобразиться на вашому гаманці.
бригада.jpg2. Далі слід зідзвонитися з усіма бригадами від середньго до високого класу (за вартістю робіт) і домовитися з ними про зустріч. Таким чином ви влаштовуєте для них тендер. Зустрівшись з декількома чоловік ви повинні обов'язково звернути свою увагу на зовнішній вигляд. Так як робота будівельника є непогано оплачувана, тому й вигляд має бути відповідний.
3. Обов`язково будівельна бригада має бути з вашого міста, або хоча б області. Це потрібно для того, щоб в разі чого ви могли їх з легкістю знайти.
4. Бригада майстрів має вам чітко, впевненно і ясно розказати про свої плани щодо подальшого вашого ремонту чи будівництва. Ви повинні розуміти, що взагалі має відбуватися з вашим приміщенням і з чого вони будуть розпочинати.
5. Якщо бригада будівельників готова приступити через місяць до роботи, ссилаючись на свою зайнятість, то це тільки плюс. Тому що ви зможете приїхати на їхній об'єкт і все побачити на власні очі. Також це є показник того.що бригада є дійсно затребувана і в них є робота. Адже безробітні бригади найчастіше всього є низько професійні, тому вони й готові брати любу роботу навіть по найдешевших цінах.
6. Перевірити бригаду на майстерність допоможуть фантастичні вимоги до ремонту. Справжні спеціалісти зазвичай відразу вам скажуть, від яких ідей варто відмовитися в силу об'єктивних причин. Якщо ж будівельники погоджуються виконати навіть самі нереальні речі, то до такої бригади варто приглянутися, чи реально вони є компетентні у своїй справі
равшан.jpg7. Вибирайте бригаду будівельників як мінімум з двома досвідченими спеціалістами ( саме досвідчених, а не дорослих). Поспілкуйтеся з ними, щоб оцінити їхні реальні можливості та навички. Можете показати їм якесь місце в квартирі для того,щоб вони могли запропонувати якісь варіанти обробки. Повірте для спеціаліста це не буде великою проблемою.
8. Шукайте бригаду будівельників яка буде не проти заключити з вами угоду на виконання будівельних робіт. В договорі обов'язково зазначте сроки виконання, форму, систему та час оплати. Якщо будівельні матеріали закуповує бригада , то також в договорі узгодьте розцінки. Звичайно,що такий договір не несе ніякої юридичної сили ( тільки в тому випадку коли ви співпрацюєте з будівельною компанією або організацією) але може викликати психологічний фактор. Якщо майстри погоджуються на такі умови, то це означає,що вони віповідають за якість виконаної роботи.

Якщо ви все ж таки не хочете витрачати свої нерви та час на підбір бригади будівельників, то вам варто звернутися в будівельну компанію “ ГарантАвтоЗахід”. Наші майстри розроблять для вас індивідуальний проект за яким будівельні спеціалісти втілять його в життя. Адже на ринку праці ми вже більше 10 років і наші партнери та клієнти рекомендують нас як гарант Вашого будівництва. Ви мрієте, а ми будуємо ваші мрії.