Ремонт в ванній кімнаті

23.jpgВанна кімната – це особливе приміщення в кожній квартирі, яке відрізняється специфічними умовами: перепади температури, підвищення вологи і т.д. Разом з цим, тут необхідно розмістиит всі необхідні сантехнічні пристосування, обладнати розетнки для всі приборів і створити комфортну та затишну обстановку. Якщо передбачається ремонт ванної кімнати, то важливо виконати всі роботи в правильній послідовності і належним чином, щоб результат радував всіх домочадців. А для цього краще відразу подумати, якою повинна бути ванна та які роботи передбачаються.
Починати ремонт варто з підготовки будівельних матеріалів. За допомогою рулетки, поміряйте довжину, ширину та висоту ванни, підрахуйте площу кімнати, вирішити яке буде покриття підлоги та стін даного приміщення. Під час ремонту потрібно виконати не тільки таку роботу, як вкладання плитки на стіни та підлогу, але і пофарбувати стелю водоемульсійною фарбою чи встановити натяжну стелю, замінити раковину і ванну, поставити нові змішувачі, підібрати відповідні аксесуари. Після цього необхідно представити, який колір буде мати нова ванна, вибрати потрібне освітлення, обрати дзеркало і місце його розположення.
Після цього, потрібно очистити стіни і стелю від старої плитки – дуже пильна та брудна робота. Якщо стіни пофарбувати фарбою, то її необхідно повністю видалити – зняти феном, розчинниками, відбити механічно. Іось найнеприємніший і брудний етап позаду. Чисті стіни потрібно оброблювати грунтовкою, провести електропроводку. Далі зробіть розмітку вертикалі та горизонталі використовуючи відвіс чи вертикальний рівень.
san_elle0004.jpgДалі варто зайнятися заміною каналізації, водопроводу, стояка. Не потрібно економити на цій операції,оскільки старі труби згодом можуть про себе нагадати в непідходящий момент. ось тепер можна починати приводити дане приміщення до ладу, тобто виконати таку рообту, як укладка плитки, встановлення ванни чи душової кабіни.
Після цього, по периметру стелі, монтується плінтус, а сама стеля фарбується емульсійною водостійкою фарбою. Виходить дуже красиво і завдяки їй на стелі не накопичується волога і з часом не темніє. Також можна виконати монтаж пластикових панелей на стелю чи натяжну стелю, яка до
речі є найоптимальнішим варіантом, так як є доволі стійка до вологи.
Залишилися останні штрихи – заповнення ванни аксесуаарми. Встановлення раковини, на стіну вішається дзеркало, стелю вкрасить світильник. Попрацювавши, обов’язково вийде красива ванна кімната, однак не кожній людині дозволяє час на виконання такої затяжливої роботи.
Наша компанія «ГарантАвтоЗахід» виконує такі послуги, як ремонт приміщень і ремонт квартир Рівне. Ознайомитися з нашими роботами мажа на сайті http://gaz.rv.ua/remontni-roboti/