Ремонт в новобудові

Для будь-якої людини покупка квартири – це важлива, радісна і довгоочікувана подія в житті. В новій квартирі можна облаштувати все самим, так як Ви давно мріяли. Планування як правило більш продумане, ніж в старих будівлях і головне не потрібно виконувати цілий комплекс робіт по демонтажу старих конструкцій, очищення стелі, підлоги та стін. Можна відразу втілювати свої дизайнерські мрії в життя.
ремонт новобудовиРемонт з нуля квартири в новобудові, має деякі нюанси. Найголовніший заключається в тому, що більшість сучасних будинків здаються з чорновою обробкою, тобто обійтися хоча б косметичним ремонтом не вдасться.
Порядок ремонту в новобудові, як в принципі і в будинку якому виповнилося багато років, такий самий. А саме, знесення і перенесення стін і перегородок, видалення чорнової, монтаж вікон, стяжка підлоги, розводка труб та електрики.
Купуючи квартиру в новобудові, Ви обов’язково зтикнетеся з таким поняттям як усадка. Повинен пройти відповідний період часу перед тим, як будинок стане на своє місце. На протязі декількох місяців, а то й років, будинок буде знаходитися в природньому русі. Тому до ремонту на цьому пред’являються особливі вимоги. Головна з них – не варто використовувати заннадто дорогі матеріали, щоб їх було не шкода в разі повторного ремонту через деякий час.
Зробити ремонт в новобудові своїми руками в момент усадки – це означає заощадити кошти. Адже після того вона закінчиться, скоріш за все, Вам потрібно буде внести корективи в ремонт. Для того, щоб Ваша квартира виглядала пристойно та гідно пережила цей момент, намагайтеся використовувати тільки ті матеріали, які усадки не бояться. Не поспішайте клеїти шпалери, якщо це можливо, зупиніться краще на фарбуванні стін. Особливо недорогі паперові шпалери, під час усадки, можуть порватися.
Якщо Ви все ж таки зупинилися на шпалерах, то для стін краще використовувати дорогі тканинні чи вінілові шпалери. Вони не порвуться під час усадки завдяки своїй здатності розтягуватися. Для стелі, без особливого збитку,можна використовувати натяжні стелі, вони скриють будь-які тріщиини. Що стосується підлоги, то безпрограшним варіантом буде натуральний паркет.Якщо це для Вас не прийнятно з точки зору ціни матеріалу, то можна перед вкладанням іншого покриття, просочити підлогу спеціальною пластичною сумішшю, яка не дасть матеріалу розтріскатися.
ремонт новобудовиПеред тим як почати робити ремонт, обов’язково продумайте як в кінцевому результаті будуть виглядати кімнати. Можливо вам доведеть звести ти зруйнувати стіну, перенести двері, проєми. Це важливий процес від якого буде залежати наскільки комфортно Ви будете себе почувати. Варіантів планування безліч. Все залежить від розміру квартири, кількості людей яка буде проживати в ній, Вашої фінансової можливості та смаку.
Якщо Ви купите квартиру невеликої площі, то потрібно серйозно задуматися над тим, як зробити її більшою. Ремонт новобудови, в цьому випадку, буде заключатися в збільшені розмірів життєво важливих приміщень за рахунок зменшення другорядних чи їх об’єднання. Це стосується найчастіше балкону. Більшість жертвує цим елементом заради збільшення вітальні чи спальні. Кухня може стати більшою за рахунок приєднання кладової чи зменшення ванної кімнати, якщо вона занадто велика.
Дуже часто в сучасних новобудовах, Ви купуєте одну дуже велику кімнату без оздоблювальних робіт і через це Вам належить зробити справжній архітектурний шедевр. Тепер все залежить від того, скільки людей буде проживати з Вами, щоб кожному забезпечити максимум свого особистого жеттєвого простору. Якщо це дитяча кімната, то у кожної дитини має бути свій куточок. Для цього не обов’язково захаращувати кімнату перегородками, можна розділити її візуально, достатньо погратися з меблями, кольором та освітленням. Якщо Ви проживаєте один або вдвох, то можна спробувати вельми привабливий варіант дизайну, коли перегородки зовсім не зводяться. Просто Ви маєте велику кімнату, яку розділяєте на зони, використовуючи в дизайні будь-які рішення.
Мабудь Ви вже уявляєте який ремонт і з яких матеріалів Ви збараєтеся робити? Думаємо буде кориснодізнатися про міфи при ремонті квартир в новобудові.
Міф 1
«Навіщо нам заливати чистову стяжку? Тут чорнова непогана.»
Насправді, та чорнова яку заливають в наших новобудовах, нікуди не годиться. Вона кришиться і Вам доведеться постійно її підмітати, так як після активної ходьби по підлозі, Вам знадобиться знову і знову збирати гірки пильного бетону. Крім цього, всі нерівності ( непомітні перекоси рівня підлоги, впадини і опуклості ) можуть зіграти з Вами злий жарт, коли при видаленні покриття підлоги у Вас не будуть стикатися дошки ламінату чи паркету. А тепер представте, що Ви все ж вклали підлогу, але весь той пил, що залишився знизу, всерівно буде вибиватися з маленьких щілин і осідати на поверхні і тим більше потрапляти в Ваш організм. Чистова стяжка, вирівняє всі нерівності і дозволить легко та просто положити паркет чи ламінат.
Міф 2
« Стіни ніби рівні. Під «євро» вирівнювати не будемо.
Це Вам здається, що стіни рівні. А якщо взяти залерний рівень чи стик, то всі ці перекоси і нерівності, будуть як на долоні. Звичайно шпалери не відклеяться, але при їх наклеюванні Ви можете зіштовхнутися з тим, що верхня частина шпалерного полотна з сусіднім ідеально, а осб низ, вже зміщується кудись в сторону. Крім цього, білий колір вирівнюючої шпаклівки, придасть шпалера ( тим більше світлим ) приємний відтінок, на відмінно від мрачного, який робить відтінок шпалер брудним. І потім не забудьте про такий мемент як кути.Ну уявіть, що Ви замовили кухонний гарнітур рівно по розмірам Вашої кухні, а при її влаштуванні виявляється, що один кут кімнати – 90 градусів, а протилежний – 80-85. І із-за цього Ваші меблі не будуть стояти як влиті чи взагалі не влізуть.
Міф 3
« Вирівнювання і побілка стелі занадто дороге задоволення. Наклеїм плити – дешевше буде.»
Так вирівнювання і побілка стелі, мало того що дорога, так ще й дуже складна робота, яка часто під силу тільки спеціалістам. А поліуританові плити дійсно вихід. Але! Вони прекрасно притягують пил, з часом жовтіють, а в однієї знайомої взагалі суцільним полотном. Вихід є – натяжна стеля. Її монтаж не такий складний та займає всього 2-4 години ( може трішки довше якщо це багаторівнева стеля чи велика площа приміщення ).
Міх 4
« Навіщо встановлювати стільки розеток?»
На наш погляд, розеток багато не буває, краще зробити прозапас, чим спіткатися через клубки проводів, подовжувачі. Подумайте куди Ви будете підключати телевізор, долмашній кінотеатр, комп’ютер, холодильник, навіть зарядку до різних приладів які теж потребують свого гніздечка. Тому краще зробити декілька електроточок « про запас».
Етапи ремонту в новобудові, далі вказуються в повному обсязі як для ремонту голої коробки під вільне планування. Якщо квартира прийнята «по-чорному» чи в чсичту, деякі з них можна будевиключити чи спростити маючи на увазі вищевказане. Вцілому, ремонт в новобудові проводиться так:
1.Планування;
2.Ремонт без обробки;
3.Чорновий ремонт;
4.Тимчасова обробка;
5.Чистовий ремонт;
6.Кінцева обробка.
ремонт новобудовиЯк бачимо, порядок проведення ремонту в новобудові,відрізняється від капремонту в сталій будівлі, наявнюстю тимчасової обробки та поділом ремонту підлоги та стелі на два етапи – чорновий та чистий. Чорнові роботи проводяться до усадки відразу ж після вселення, а чистові – через рік, півтора.
В монолітних будинках, санвузол можна відразу оброблювати начисто: невеликий нахил підлоги від усадки, при малій його площі, несуттєвий. А ось в панельних будинках навпаки, спочатку ванну потрібно зробити аби можна було користуватися, а після усадки повність замінити стяжку підлоги з гідроізоляцією. Інакше усадочні тріщини по куткам зведуть на нівець всі старання витрати.
Загалом, краще пожити перший час без меблів чи побутової техніки, але зробити міцний ремонт і продумати різноманітні дрібниці.