Ремонт квартири

ремонтВ кожній сім’ї колись виникає потреба зробити в квартирі ремонт. Це питання вельми цікаве і бажано наперед проконсультуватися з професіоналами в будівельній сфері. Звичайно проблемою це не назвеш, але все ж таки для когось складно буває визначиится з чого ж почат ремонт.
Почнемо щ того, що ремонт краще вього починати в кінці весни. За вікном вже достатньо тепло, майстри, якщо Ви захочете викликати, ще не так зайняті,на відмінну від кінця літа, адже саме тобі у багатьох ремонтників починається «аврал». Давайте разом розглянемо детальніше питання ремонту квартири.
Перш за все, Вам потрібно визначимтися з складністю і об’ємом майбутнього ремонту. Щоб зробити квартиру світлою та чистою, інколи достатньо просто провести косметичний ремонт. Заміна шапалер, побілка стелі, заміна старого лінолеуму, фарбування стін і т.д.
Якщо Ви хочете повністю позбутися від всього набридшого і старого, тоді Вам потрібний капітальний ремонт з заміною вікон, вирівнюванням стін, установкою нових, сучасних стель, то Ваша квартира перетвориться перетвориться і стане красивою.
Неварто відмовлятися від допомоги досвідчених спеціалістів при проведенні капітального ремонту. Особливо це стосується створення сучасного дизайну Вашої квартири, включаючи планування і знесення деяких стін і перегородок. Плануйте ремонтні роботи виходячи з Ваших фінансових можливостей.
ремонтДалі для початку ремонту в квартирі, потрібно визначиится зі ссоєю матеріальною базою. Гроші все таки рулать, як би нам не хотілося про це забути. отже складаємо кошторис. Простіше кажучи, скільки ми маємо, на стільки й закуповуємся.
Виходячи з того, що ви плануєте створити в своїй квартирі, міняються і Ваші витрати на ремонт. Послідовно визначтесь з дизайном інтеро’єру кожного приміщення яке Ви хочете ремонтувати в Вашій квартирі. Якщо є бажання та гроші, запросіть досвідченого дизайнера. Можливо вартоу триматися від дорогих шпалер, які так сподобалися? А такі ж шпалери, а можливо і набагато кращі, Ви знайдете і в іншому місці.
Походіть по будівельних магазинах, уважно придивіться на вартість матеріалів, моніторте ціни по магазинам, адже Вами знайомий термін «прицінитися». Правильно. Різниця в ціні на будівельні і оздоблювальні матеріали в місцевих магазинах може бути високою, а навіщо еам платити лишні гроші?
При чому ми не закликаємо Вас купувати якомога дешевше. Скупий платить двічі. Матеріали потрібно вибирати якісні, але ціна на один й той же товар в різних місцях, цілком ймовірно, буде різною.
Дуже важливою частиною перед ремонтом квартири, є підготовка всіх інструментів. В залежності від того, що Ви плануєте зробити, варто підготувати інструментарій. Якщо Ви збираєтеся клеїти шпалери, а перед цим вирівнювати стіни, то не забудьте обзавестися якоюсь рівною рейкою ( є звичайно і більш професійні прилади засновані на лазерах), шпателями, та врешті-решт – віником. Сенс думаю Вам зрозумілий.
Далі пройшовшо перші етапи підготовки ( знаєте, що саме будете робити в кімнаті, порахували свої майбутні витрати, підготували інструменти, купили матеріал ), то далі Вам потрібно буде розчистити приміщення від всього того, що в ньому є. Винесіть меблі в сусідню кімнату, зніміть всі картини, люстри і т.д. Попри те, що ось-ось в цій кімнаті буде дуже брудно, перед ремонтом її варто пропилососити ( підмести ) і вимити від пилу
ремонтВ випадку капітального ремонту, варто приступити до демонтажу шпалер, старого паркету чи лінолеуму і т.д. Коли все це буде зроблено, то починайте шпаклювати й інші роботи на стелі, після, переходьте до шпаклівки стін, а якщо на підлогу ніяких брудних робіт не планується ( допустимо Вам залишилося покласти лінолеум), то маожна і поклеїти шпалери на стінах. В самому кінці, варто забивати плінтуси. перед шпаклюванням стін, радимо Вам ще раз згадати, де саме у Вас будуть розташовуватися розетки. Можливо Вам доведеться протягувати через кімнату проводку, яку можна буде сховати в Ваших стінах. Звичайно, якщо провід буде йти внизу, то його можна буде сховати і в плінтуса.
Початок ремонту – поради як уникнути помилок.
1.Не варто заощаджувати на матеріалі.Особливо на тому, який буде есплуатуватися довго, наприклад труби, радіатори, стяжка підлоги і т.д.
2.Не намагайтеся зробити роботу самостійно, про яку Ви немаєте ніякого уявлення. Перероблювати обійдеться дорожче.
3.Не ігноруйте дрібниці на зразок грунтовки або використання сітки-серпянки при роботі з гіпсокартоном. Як то кажуть « д’явол криється в деталях.
4.Не варто ігнорувати передбачену планом будинку вентиляцію.
5.Намалюйте собі план-схему проводки, щоб потім не було труднощів з її ремонтом чи розвішуванням картин.
6.Виконуючи лицювання плиткою, залишайте люки, щоб мати доступ до ключових вузлів каналізаційної і трубопровідної системи.
7.Не вкладайте на підлогу гладеньку плитку. Це травматично.
8.Не використовуйте побутовий лінолеум. Не дивлячись на завірення продавців, він прослужить не дуже довго. Окрім цього, він не скриє нерівності підлоги.
9.Пам’ятайте, що гіпсокартонні стіни, можуть не витримати підвищеного навантаження ( наприклад, повішений бойлер, телевізор, важкі полки або люстри). В деяких місцях варто спорудити перегородки з газобетону.
10.Купуйте обробний матеріал безпосередньо перед початком роботи. В іншому випадку, можлива ситуація коли його не вистачить, а потрібний колір, тон чи малюнок, буде відсутній в постачальника.
11.Постарайтеся виділити в квартирі місце під гардеробну чи кладову.
При доручені ремонтних робіт будівельній бригаді потрібно:
  • Оформити договір про надання послуг бригадою.
  • Поетапно перевіряти хід роботи.
  • Звернути свою увагу на інструмент який використовується. Ваше діло – оплачувати розхідні матеріали, а не купляти відсутній інструмент.
  • Не давати крупні суми авансу.
  • По можливості здійснювати закупки матеріалів разом з керівником бригади. Підробиит чеки – не рідкість в наш час.
  • Розраховуйтеся тільки після виконання певного етапу робіт.
  • Дружити з ремонтниками. І тоді вони будуть відповідати Вам тим ж.
В цій статті розглянуті ключові етапи початку проведення ремонту, до кожного з яких потрібно підходити з всією відповідальністю. Якісний ремонт може бути зроблений тільки тоді, коли процес не пущений на самотік, а ретельно продуманий і розпланований до дрібниць.