Контакти
+38 (067) 363 50 33
+38 (0362) 64-24-10


Як злити воду з натяжної стелі

Як злити воду з натяжної стелі

Ясна річ, що від прориву комунікацій або поломки даху в приватному будинку ніхто не застрахований. Так що наскільки б Ви акуратно не відносилися до своєї натяжної стелі, затоплення водою цілком може статися. Не варто лякатися, треба просто бути готовим і знати які дії і в якій послідовності варто робити при зливі води з натяжної стелі.

При виникненні такої проблеми насамперед потрібно знеструмити постраждале приміщення. Так як на стелі зазвичай розміщуються різні електричні світильники, дана міра обережності дозволить зберегти не тільки Ваше здоров'я, а й життя. В цілому не обов'язково знеструмлювати всю квартиру. Досить буде це зробити тільки для конкретного приміщення.

Далі потрібно повідомити сусідам про протікання, якщо вона сталася з їхньої вини. Або ж спробувати усунути затоплення самостійно, наприклад, коли мова йде про дах. В іншому ж випадку при зливі води вона просто буде продовжувати текти, тільки вже Вам на голову, а не накопичуватися в полотні стелі.

Якщо Ви сумніваєтеся, що зможете впоратися з даною ситуацією, то краще звернутися до послуг фахівців. Вони допоможуть швидко і якісно усунути неприємності які виникли, не зіпсувавши при цьому Ваш ремонт і взагалі зовнішній вигляд кімнати. Але, якщо протікання сталося вночі або пізно ввечері, то доведеться братися за справу самостійно, так як великий обсяг води, до ранку може не дочекатися.

Насправді, процес зливу води з натяжних стель не являє собою нічого складного. Для початку потрібно приблизно припустити, скільки накопичилося води і підготувати ємкості, куди цю воду Ви будете збирати. Якщо води занадто багато, то може знадобитися шланг. Краще відразу підставити до місця зливу води ,стіл або стілець, бажано стійкий.

Для того щоб зробити все правильно, скористайтеся допомогою домочадців. Вони можуть носити ємності або просто притримувати стіл, допомагати під час роботи. Так як Ви навряд чи займаєтеся цією процедурою кожен день, то краще перестрахуватися і накрити меблі клейонкою, попередньо забравши всі м'які меблі, або предмети які псуються від води.

Після приготування до ремонту натяжних стель, злив води можна сміливо здійснювати. Для цього демонтуйте світильник. Далі потрібно помістити шланг в отвір і злити воду в відро. Звичайно, всю воду прибрати таким чином не вийде. Тому, рідину просто зганяємо до отвору і акуратно виливаємо.

вода з стелі.jpg

Якщо світильників на натяжній стелі немає, то можна відвернути найближчий доміхура кут полотна. Але це потрібно робити гранично акуратно, щоб покриття не вирвалося з рук. Після того, як вся вода була прибрана, потрібно просушити полотно. Звичайно, для цього краще скористатися тепловою гарматою. Але, так як вона навряд чи виявиться у Вас вдома, то можна скористатися послугами майстрів або почекати, поки полотно висохне самостійно.

Часто люди припускаються помилок. Наприклад, найпоширеніша з них - це проколювання міхура. Цього робити ні в якому разі не можна, так як отвір складно потім відремонтувати, а великий потік води тільки сильніше порве його. Також іноді складно розрахувати кількість потрібних ємкостей, і вода починає литися прямо на підлогу. Щоб цього не сталося, краще запастися різними тазами і відрами. Нехай їх буде більше, ніж менше.

Можна підвести підсумки.

Отже, щоб ефективно і швидко надати першу допомогу натяжній стелі в своїй кімнаті, потрібно діяти без зволікань. Адже зайві кілька хвилин можуть стати фатальними і для натяжної стелі, і для всього Вашого ремонту в кімнаті. Якщо не впевнені в своїх силах, і є можливість скористатися послугами майстрів, то краще так і зробити. Це допоможе Вам зберегти стан приміщення і саме плівкове полотно в цілості та вналежному вигляді.