статті по темі:

Як відрізнити справжню натяжну стелю від підробки?

Популярність натяжних стель зростає з кожним днем. Вони приваблюють споживачів гарним зовнішнім виглядом, розмаїттям кольорів і фактур, непримхливістю у догляді, можливістю нанесення на них різних зображень і фотографій, легкістю встановлення. Тому на ринку все частіше з'являються підробки.
ПВХ плівка
Як же обрати справжню якісну натяжну стелю? На це запитання Google Вам відповість, що хороша плівка не має вираженого хімічного запаху, легко тягнеться, зберігаючи при цьому рівномірну товщину, стійка до розривів, має однаковий колір по всій площі. Ну все, основні характеристики з’ясували, можна іти вибирати. Проте на практиці це не діє. По-перше, плівка просто не може не пахнути, незалежно від виробника, адже зроблена вона із пластику й полімерів. Але у хорошого полотна запах впродовж декількох днів вивітриться, а неякісна китайська підробка буде нагадувати про себе ще довго. По-друге, плівка зберігається і транспортується в рулонах, і вибираючи полотно, важко перевірити, на скільки рівномірний у нього колір і товщина. Якість плівки зможе оцінити лише майстер під час монтажу.
Отже, обрати на око справжню європейську натяжну стелю Ви не точно зможете. Проте варто запам’ятати декілька нюансів, які допоможуть Вам вберегтися від підробки. Зверніть увагу на ширину полотна, яке Вам пропонують. Якщо вона більша 5-ти метрів, а продавець стверджує, що це європейський виробник, – Вас точно обманюють. У Європі немає заводів, що випускають плівки такої ширини, максимум 3,25 м. Все, що ширше, – Китай. Також продавці дуже люблять видавати будь-яку свою плівку за бельгійську. Дійсно завод PolyPlast був чи не першим, що почав виготовляти полотна для натяжних стель і за роки бельгійські плівки набули величезної популярності. Але річ у тому, що з 2011 року він припинив випуск полотен, про що сказано на їхньому офіційному сайті. Запам’ятайте, що на українському ринку оригінальної бельгійської плівки уже давно немає. Не дозволяйте себе обманути, якщо Вас переконують у протилежному.
Китай у Вас асоціюється лише з підробками? От і дарма. Останнім часом багато європейських виробників переносять туди свої потужності. Крім того, у Китаї з'являються і офіційно реєструються свої цілком адекватні фірми. Вони виготовляють сертифікований товар, який відповідає усім міжнародним вимогам якості, безпеки та гігієни і абсолютно не поступається якістю європейським аналогам. Більше того, китайські натяжні плівки випускаються будь-якої ширини, що дає змогу придбати безшовне полотно необхідного розміру. Тому нічого страшного, якщо Вам запропонують якісну плівку з Китаю. Перевірити ж, чи пропонують Вам саме її, просто – за допомогою маркування натяжної стелі, якого, до речі, навіть європейці тепер не роблять.
Стеля2.png
Загалом, запам’ятайте, що дійсно якісне полотно від перевіреного виробника Ви не знайдете на базарі або в інших сумнівних точках продажу. А щоб вберегтися від підробки, варто звертатися лише в офіційні фірми, які продають і встановлюють натяжні стелі.
Але як таку обрати і не натрапити на шахраїв? По-перше, фірма повинна мати офіс, куди Ви можете навідатися в гості. До речі, зверніть увагу, що в цьому офісі на стелі. Буде дивно побачити там щось інше, крім натяжного полотна. В офісі повинні бути представлені зразки матеріалів, з якими працює компанія. На Вашу вимогу менеджер повинен надати усі міжнародні сертифікати, що підтверджують якість продукції за технічними характеристиками, санітарно-гігієнічними й екологічними нормами безпеки. Якщо фірма продає якісний матеріал, їй нічого приховувати.
Навряд, чи компанія, яка продає натяжні полотна, не займається їхнім монтажем. Тому поцікавтеся, чи має вона ліцензію, що підтверджує її право на такі роботи. Ознайомтеся з портфоліо готових об’єктів. Запам’ятайте, якщо хоча б якийсь Ваш запит відмовляються задовольнити, то краще пошукати іншого продавця, якому нічого від Вас приховувати. Робота з такими фірмами проводиться лише після укладання договору, в якому вказані всі права та обов'язки сторін. У тому числі і якість полотна, відповідальність виконавця за правильність монтажу тощо, а оплата повністю здійснюється лише по завершенню робіт і перевірці їх якості.
Компанія “Ваша стеля” уже 15 років працює на ринку і зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками, а наші монтажники регулярно проходять навчання з підвищення кваліфікації. Завітайте до нашого офісу за адресою м. Рівне, вул. Курчатова, 26 або телефонуйте (068)50-70-500 – ми готові до будь-яких Ваших перевірок і запитань, тому що впевнені в якості продукції, яку пропонуємо.