статті по темі:

Які бувають натяжні стелі

На ринку натяжних стель є дуже багато різноманітних виробників. Тому перед покупцем постає дуже нелегкий вибір.Часто споживач задається питанням ціни на натяжні стелі, але якщо ви вб'єте в пошуковій системі "Натяжні стелі ціна Рівне" ,то відразу зможете зорієнтуватися у ціновій політиці такого виду робіт.. Тому ми пропонуємо вам найоптимальніший варіант серед виробників це- натяжні стелі ТМ "MIRROR. Вони є доволі яскравими, якісними та з приємною ціною. Провідні виробники з Франції, Німечинни та Китаю можуть запропонувати вам найкращі матеріали натяжних стель.Але давайте все ж таки трішечки розберемося та дізнаємося більше про матеріали та види натяжних стель.

 Є такі Види натяжних стель:

  • глянцеві
  • матові
  • напівпрозорі
  • металік
  • перламутр

 По фактурі бувають матові та сатинові. А ширина рулона на пряму залежить від виробника та по типу фактури. Це може бути -130см, 150см, 180см для глянцевих матеріалів і 130см, 200см для матових матеріалів європейських виробників, та 320см., 450см. та 520 см. матеріалів виробництва Китай. Отже давайте розглянемо більш детальніше.

      
Які бувають натяжні стелі   

Глянцеві натяжні стелі:

є найпопулярнішими серед інших видів натяжних стель. Матеріали відрізняються виробником- Франція, Німеччина та Китай. Наприклад французькі натяжні стелі (LAQUES DIAMANT) є найкращими та якіснішими. Також вони мають найкращу дзеркальність у порівнянні з іншими плівками для натяжних стель. Зазвичай ширина таких матеріалів буває від 150 до 180 см. Не взіраючи на дороговартністну ціну такої плівки, в компанії " ГарантАвтоЗахід" ви можете знайте велике розмаїття кольорів.

     Ще однією з найпоширеніших та популярною є німецька плівка (LAQUES SAPHIR).На відмінно від попереднього французького виробника, ця плівка є значно дешевшою, але на якість це, аж ніяк не впливає. Ширина даної плівки коливається від 130 до 150 см. А кольорова гамма значно більша від французької. Також є матеріали виробництва Китай, які є найдешевші. Ця плівка підходить для великих приміщень, так як її ширина досягає 5 метрів. Це дуже зручно так як з такою шириною у вас вийде безшовна стеля.


 матова.jpg

Матові стелі:

Завдяки своїм властивостям матові натяжні стелі, виглядають доволі елегантно в будинках,квартирах, та в інших приміщеннях. Матові стелі,так само відрізняються від виробника, що й глянцеві.Ось наприклад французька плівка виготовляється шириною близько 2 метрів та поділяється на дві текстури, MAT LAMBRE ( має злегка шершавість) та SATIN (гладкий та з блиском). Також є матеріал від німецького виробника MAT MALACHITE. Ширина такої плівки 130 см. і є на 30% дешевша ніж французька. Всі матові та сатинові плівки китайського виробника випускаються шириною до 5 м.

прозора.jpg

Напівпрозора натяжна стеля:

частково пропускає через себе половину світла і створює ефект матового скла.Зазвичай, напівпрозорі стелі мають білі, блакитні і бежеві відтінки.Також вони чудово поєднують в собі естетичний зовнішній вигляд і практичність. Дуже гарно виглядає в тандемі з світодіодним освітленням, а також можливий фотодрук. Виробник- Німеччина. Ширина даного матеріалу складає 2 метри.

металік.JPG

Натяжні стелі з ефектом "металік":

мають холодний металевий відлив, що не дають дзеркального відображення. Виробник -Німеччина. Ширина полотна-130см. Такі види полотна дуже добре маскують дефекти основної стелі .Стелі металік активно використовуються для обробки модних салонів, бутиків, клубів та ресторанів, а також буде доповненням у вашій оселі якщо ви плануєте дизайнерський інтер`єр хай тек.

перламутрова.JPG

Перламутрові натяжні стелі:

є найоригінальними і найкрасивішими серед інших стель.Вони є мало-дзеркальними та володіють ефектом переливання кольорів. Ціна натяжної стелі зазвичай є більшою ніж інші і відноситься до елітної групи стельових покриттів. Дуже добре поєднується з металевими поверхнями. Виробник Німеччина. Ширина полотна 130 см.