статті по темі:

Світильник для натяжних стель

Світильник для натяжних стель

Вибір освітлення для натяжних стель – задача не проста для того хто стикається з цим вперше. В пошуках оптимального рішення, Ви стикнетеся з цілим рядом питань. Що обрати, люстру чи світильники для невеликого приміщення? Яке кріплення для люстри чи світильника краще? А чи не згорить полотно від лампи? І т.д. В цій статті ми розповімо Вам про всі нюанси та допоможемо підібрати освітлення саме для Вашої натяжної стелі.

Конструкція натяжної стелі влаштована таким чином, що дозволяє вмонтувати в неї різноманітні світло-механічні прилади. Зокрема, до них відносяться точкові світильники, вони зарекомендували себе, по всім своїм характеристикам і властивостям, дуже гарно на сучасному ринку. Вони мають високу світловіддачу і велику різноманітність для зовнішнього дизайну, а також різні форми та кольори. Такий вид освітлення, дозволяє створювати фантастичні та неповторні композиції, візерунки та малюнки. З їхньою допомогою можна зробити акцент на освітлені в будь-якій функціональній зоні кімнати, так як вони, в більшості, являються додатковим (декоративним) освітленням ніж основним, але розділення кімнат на зони є великим їхнім плюсом. На скільки б яскравою не була люстра, вона не може підсвічувати всі темні кути в приміщені і розбити його на бажані функціональні зони, тому найчастіше за все, на натяжних стелях монтують і люстру ( для основного освітлення) і точкові світильники ( в якості додаткових ).

Обов'язково потрібно врахувати той факт, що натяжні стелі несприятливі до високої температури і якщо не врахувати тепло, яке виділяє лампа при освітленні, то вони можуть втратити форму, або потемніти в місцях де найбільша взаємодія лампи.
Інтервал температури для натяжної стелі від 0 до 60 С°. Тому для такого виду стельового покриття рекомендується світлодіодні чи енергозберігаючі лампи, так як вони майже не нагріваються.

5776489e89a6c_PB221449.jpg

Обираючи люстру для натяжної стелі, необхідно врахувати те, наскільки близько плафони розташовані до поверхні натяжного полотна. Також потрібно врахувати лампи які будуть використовуватися.
Якщо Ви будете використовувати галогенні лампи, то ідеальним варіантом будуть люстри з віддаленими плафонами від поверхні натяжної стелі, приблизно 25 – 30 см., чи люстри з плафонами направленими донизу.

При використанні світлодіодних чи енергозберігаючих ламп, направленню плафонів від поверхні натяжної стелі не варто приділяти великої уваги.

Монтаж освітлюючих приладів в натяжних стелях відбувається за наступним чином:

  1. Обов’язково купляються освітлюючі прилади заздалегідь, а також креслять схему на якій буде вказано їх розміщення. За допомогою креслення, спеціалісти будуть використовувати потрібні методи розташування світла і чим найкраще замаскують кріплення стельових світильників. Завдяки цьому, монтаж світильників буде виконаний потрібним для Вас способом.
  2. Проводиться проводка.
  3. Встановлюється кріплення освітлювальних джерел стандартним способом на стаціонарну стелю, до того як почнуть встановлювати конструкцію. В основному подібну роботу виконує компанія яка монтує натяжну стелю.
  4. Встановлюється натяжне полотно.
  5. Полотно надрізається в потрібних місцях та окреслюється периметр отвору для спеціального кільця.
  6. Пропускається електропроводка і під'єднуються освітлювальні прилади.
  7. Звертаємо Вашу увагу, що при замовленні натяжної стелі в нашій компанії, Ви не тільки отримаєте повний спектр рекомендацій, а ще й зможете обрати саме той освітлюючий прилад, який Вам потрібен.