статті по темі:

ПВХ плівка для натяжних стель

ПВХ плівка для натяжних стель

Найпопулярнішим оздоблючим матеріалом для стелі, являється ПВХ-плівка. Вона виробляється з полівініолхлориду, стабілізаторів, пігментів, пластифікаторів та інших добавок. Завдяки своєму складу. ПВХ-плівка для натяжних стель, може похвалитися високими експлуатуючимим якостями. Такий матеріал в натяжних стельових конструкціях популярний не тільки популярний по причині хороших практичних властивостях, а й також підкорює своїми естетичними даними.

Вперше ці стельові покриття почали вироблятися в Швеції. Але вдосконалили технологію виробництва ПВХ-плівки для натяжних стель у Франції. Тому дуже часто можна рочути таку назву стелі як « французькі натяжні стелі», максимальна ширина яких 1.8 м. основними виробниками ПВХ стель являються Германія, Франція та Китай.

На виробництво, плівка ПВХ доставляється в рулонах шириною 1.3 – 3.2 м. Полотно легко з'єднується зваркою з утворенням міцного та малопомітного шва. Полотно ( плівка ПВХ) повинна точно відповідати габаритам Вашого приміщення для успішної установки натяжної стелі.

ПВХ плівка для натяжних стель

Виробництво натяжного полотна, яке відповідає габаритам приміщення, займає від 2-ох днів.

Процес виробництва натяжних стель, включає в себе: замір кімнати спеціальним лазерним приладом, який забезпечує ідеальну точність при замірі конкретної кімнати. Після замірів приміщення, за допомогою спеціальної програми, розраховуються правильні геометричні розміри натяжної стелі з урахуванням ширини полотна і коофіцієнту усадки полотна ПВХ. І вже на виробництві розкроюються полотна відповідно креслення, зварюють шви між полотнами.Огарпунюють натяжну стелю за допомогою спеціального гарпуну, зробленого з м'якого ПВХ, який в подальшому, при відповідній температурі встановлюють в спеціально прикручений профіль по периметру кімнати. Виготовлену натяжну стелю продивлюються та запаковують, використовуючи прокладочний та запаковуючий матеріал.

Зварка полотен натяжної стелі, яка складається з плівки ПВХ, проходить на станках ПВЧ. Для виробництва якісних натяжних стель потрібні відповідні умови: температурний режим в межах від + 23 до + 25 градусів, постійна вологість та відмінна вентиляція. Крім цього для виробництва натяжних стель необхідно як мінімум три верстата ПВЧ та велике приміщення, не менше 150 кв.м.

Так чому ж натяжні стелі ПВХ стали такі популярні, в чому їх головні достоїнства на які варто орієнтуватися покупцю?

  1. Володіють високою міцністю і вологостійкістю. ПВХ стелі можуть витримувати до 100 л. води на 1 кв.м.. Навіть якщо Вас затоплять, вода не просочеться і під її вагою полотно не порветься.
  2. Можливість демонтажу. У випадку форс-мажорних обставин, можна провести демонтаж ПВХ-плівки. Ви без особливих зусиль зможете злити воду в разі затоплення, усунути пошкодження електричних комунікацій, прибрати провисання полотна через неякісний монтаж. Також демонтаж може знадобитися, якщо Ваші сусіди здійснюють ремонт підлоги, роблять в ньому сквозні отвори і весь пил сипеться до Вас на стелю, що не дуже приємно і може зіпсувати естетичний вигляд. При повторній установці ПВХ, плівка набуває початковий вигляд.
  3. Різноманітність кольорів і фактури. ПВХ плівки має близько 250 кольорів та відтінків. Завдяки цьому дизайнери легко реалізують свої найцікавіші ідеї.
  4. Плівка ПВХ не поглинає запахів – це дуже важливо для таких приміщень як кухня, столово, бар, ресторан.
  5. Не схильна до спалаху. ПВХ стеля при великій температурі плавиться, але не горить, при цьому шкідливих речовин не виділяє, однак мова йде про якісний матеріал, а не про підробку та дешеву сировину.
  6. Зокрема, якщо гармонічно підійти до вибору плівки для натяжних стель і врахувати всі її особливості, то Ви отримуєте ідеально рівне полотно, яке успішно піддається метаморфозам і при вмілому використанні, може стати «родзинкою» будь-якого інтер'єру в будь-який стилістиці.