статті по темі:

Перламутрові натяжні стелі

Перламутрові натяжні стелі

Одні з найоригінальніших і красивих серед великої кількості різноманітних натяжних стель є – перламутрові натяжні стелі. Вони мають дуже цікавий ефект переливання відтінків і своєрідну поверхню, яка нагадує шовк. Вони не мають такої великої відзеркаленості як глянцеві стелі, але блистять вони набагато красивіше, зберігаючи ефект візуального збільшення приміщення. При цьому поверхня такої натяжної стелі дуже нагадує перлину.
Фактура перламутрової полівінілхлоридної плівки, достатньо специфічна. Для витончених перламутрових полотен, потрібно більш прискіпливіше підбирати і сам інтер'єр приміщення. Стелі даного типу, мають соковиті та насичені відтінки, а також красивий, глубокий і м'який внутрішній блиск, що дозволяє ефектно підкреслити індивідуальність кожного елементу дизайну інтер'єру.

Перламутрові полотна холодних відтінків неперевершені в сучасних інтер'єрах в поєднанні з штучним та натуральним каменем і блискучим металом. Якщо Ви замовляєте дворівневу конструкцію, обрамляйте перламутровий рівень глянцевою чи матовою плівкою – вони відмінно поєднуються.

Перламутровою вставкою, в таких випадках, зазвичай підкреслюють конкретну деталь інтер'єру ( диван, стіл, крісло ) чи зону ( спальну, робочу, для відпочинку). В жилих приміщеннях, перламутрові стелі, гарно виглядають в ванній, душевій і кухні. Їх блискуча поверхня гармонує з глазур'ю кафеля, яким вкладають стіни та підлогу в таких приміщеннях. Перламутрова плівка дозволяє стилізувати приміщення пов'язані з водою.

Перламутрові натяжні стелі

Найгарніша натяжна стеля з перламутрового вінілу, ніби підсвічується з середини. Ця дивовижна якість, робить її бажаною обробкою спальні чи вітальні. В великих приміщеннях, ефективніше всього, зробити багаторівневу стелю з центральним рівнем з перламутром.

В історичних стилях, перламутрова натяжна стеля також доречна. Наприклад бежевий перламутр, чудово впишеться в інтер'єр в стилі барокко, гармонуючи з вишуканими позолоченими меблями і шовковими тканинами.

Перламутровий вініл підходить до багатьох стилів і приміщень, головне дати можливість біти центром дизайну і грамотно підібрати до стелі інші елементи інтер'єру. Незрівнянних результатів можна досягнути монтуючи перламутрову натяжну стелю в банкетних і демонстраційних залах, виставкових центрах, галерерях і готелях.

Ніжні шовковисті блиски грають на поверхні перламутрової стелі при грамотному виборі освітлюючих приладів. Вони не створюють направленого відображення, як на глянцевих полотнах, а розсіюють промені по всьому покритті. Освітлення грає дуже важливу роль.

Добитися ефекту переливів через яких, власне і ціняться перламутрові покриття, допоможуть світильники застельового і зовнішнього типу, розсіюючи м'яке світло по всій поверхні стелі.
Люстра також дуже важлива. В залежності від висоти і форми стелі, може бути різних видів, розмірів і покриття плафонів.

Сьогодні у Вас є можливість оформити стелю в одному стилі з всіма іншими деталями інтер'єру. Це дуже красиво, а крім цього щей швидко, просто, практично та надійно. Натяжні стелі виконані з прекрасного, високоякісного пластика. Матеріал забезпечує абсолютно рівну та гладку поверхню стелі без найменших нерівностей.

Купити, а також замовити монтаж натяжної стелі в Рівному, Ви можете в компанії « ГарантАвтоЗахід».