статті по темі:

Натяжні стелі Зоряне небо

Натяжні стелі "Зоряне небо" - є найулюбленішим видом серед наших клієнтів. Такий вид стель можна реалізувати, як за допомогою фотодруку так і більш складним варіантом з використанням світлогенераторів,оптоволоконного кабелю та кришталевих розсіювачів Swarovski. Професіонали компанії "ГарантАвтоЗахід" допоможуть вам створити не тільки "мерехтливе небо", а й послідовне, або хаотичне виблискування цілих сузір'їв, а також ефект північного сяйва та падаючої комети, а дизайнери можуть індивідуально для вас розробити варіант зоряного неба.

Натяжні стелі "Зоряне небо"

Перший варіант зоряного неба - це натяжна стеля з нанесенням графічного зображення. Це є самий простий спосіб, але в той же час є дуже красивим рішенням вашого інтер'єра. Сучасні технології установки натяжних стель, дає можливість реалізувати проекти на тему нічного неба та космосу. У цьому випадку на матову плівку наносять реальне фото зоряного неба, або галактики високої якості .Разом з фотодруком, рекомендується світлодіодна підсвітка стелі, з використанням ультрафіолетового підсвічування, адже самі зірки світитися не будуть.Ціна натяжної стелі "Зоряне небо" з графічним зображенням загалом є низькою і суттєво відрізняється від інших представників її відтворення.
Зоряне небо з використанням оптико-волокна є самий сучасний та розповсюджений спосіб.Один із них, без проколів натяжного полотна.При даному методі нитки оптико-волокна підводяться впритул до внутрішньої сторони полотна і кріпляться за допомогою створюваного фальш-потолка з пінопласту, і тоді плівка не проколюється. Плюс такого монтажу в тому.що при денному світлі ви будете бачити максимально рівну поверхню, а при настанні ночі будете насолоджуватися яскравими зірочками.Також в цьому варіанті актуально буде використати фотодрук, який допоможе підсилити ефект реальності. Ще один спосіб виготовлення натяжної стелі "Зоряне небо"припускає застосування оптичного волокна, кінчики якого, проколюючи поверхню стелі, виводяться на її поверхню. При включеному світловому генераторі зірочки світяться дуже яскраво і можуть міняти свій колір з ефектом мерехтіння. Правда, при денному освітленні така, злегка пірсингована стеля виглядає трохи дивно. Тому краще використовувати полотно під оксамит, його фактура заховає кінці ниток.

Натяжна стеля Зоряне небо

І накінець найдорожчий і самий розкішний вид підсвічування є зоряне небо Swarovski. Цей тип освітлення допомагає передавати всю магію кришталевих зірок та викликати у вас та ваших гостей неймовірні враження. А також буде радувати вас не тільки ввечері, але й в день, так як яскраві сонячні промінці будуть виблискувать в гранях камінців, даруючий неймовірний ефект. Цей варіант виконується за допомогою світлогенератора, а також за допомогою оптико-волокна. Кріпляться кристалики особливим чином - на кінці ниток оптичного волокна з лицьового боку полотна натяжної стелі.
Світло відбивається у вигляді зірки з діаметром 10-30 см.

Термін функціонавання світодіодних систем близько 11 років.В якості джерел світла, використовуються тільки слабоструменеві та світодіодні системи, які практично не нагріваються в процесі експлуатації.. У джерелах світла абсолютно відсутнє випромінювання ртуті та ультрафіолету. Отже ця система повністю відповідає всім вимогам безпеки.