статті по темі:

Натяжні стелі з контурною підсвіткою

Одним з варіантів натяжної стелі з LED- підсвіткою, являються контурні стелі чи як їх ще називають - натяжні стелі з контурною підсвіткою. Як Ви вже могли здогадатися з назви, підсвітка в таких стелях встановлюється по периметру приміщення на всіх стінах або ж на якійсь одній. photo5353059694148693851.jpg
За допомогою спеціального профіля та світлодіодної стрічки, можна отримати полосу яка світиться шириною 4 см. з чіткими краями, ніби контур стелі. Такий спосіб підсвітки, в багатьох випадках вигідно відрізняється від звичайної внутрішньої підсвітки по контуру, оскільки не потребує підготовки основної стелі ( перекриття ). Крім цього, світло в натяжній стелі з контурною підсвіткою сконцентроване в доволі вузькій полосі, внаслідок чого можна за допомогою LED- стрічки, різної потужності, використовувати таку стелю як в якості декоративної підсвітки, так і основним освітленням.
Особливий ефект в контурній стелі створює кольорова RGB стрічка, полоси будуть світитися тими кольором, який найбільше підходить Вашому приміщенню. Натяжні стелі з контурною підсвіткою в Рівному з’явилися відносно нещодавно і ще не набули такої популярності у замовників тому, що ще далеко не всі компанії можуть запропонувати своїм клієнтам цю новинку, тому такі стелі часто називають «парящими» або звичайними стелями з внутрішньою підсвіткою. Натяжна стеля з контурною підсвіткою може бути виготовлена з плівки ПВХ будь-якої фактури, ширини, кольору, але з тканинних полотен Descor чи Clipso на даний час не виготовляється. Завдяки використанню спеціального профіля, монтаж такої стелі виконується за декілька годин.photo5353059694148693853.jpg
Дізнатися точну вартість контурної натяжної стелі в Рівному, з урахуванням всіх монтажних робіт, що називається «під ключ», можна тільки після проведення замірів і консультації для визначення всіх параметрів Вашої стелі. Тим не менше, можна сказати, що вартість контурної лінії коштує приблизно 600-700 грн. за метр погонний. В цю суму входять всі необхідні комплектуючі ( спеціальний профіль, світлодіодна стрічка та блок живлення ) на монтажні роботи. Сама натяжна стеля та її встановлення оплачується окремо.
Виклик замірника для консультації та замірів в межах Рівного та Рівненського району абсолютно безкоштовний і ні до чого Вас не зобов’язує тому, що тільки так можна визначити точну вартість Вашої стелі.
Отримати будь-яку консультацію та записатися на безкоштовний замір можна за телефоном 067-363-70-80 або залишивши заявку в нас на сайті і Вам обов’язково зателефонують.