статті по темі:

Натяжні стелі в ванній

Натяжні стелі в ванній

Використання натяжної стелі у ванній кімнаті позбавить Вас від необхідності оновлювати ремонт з року в рік, адже натяжні стелі не піддаються впливу грибків та мікроорганізмам. Навіть в дуже вологому приміщенні поверхня полотна залишається чистою та рівною довгі роки. Комунікації легко ховаються під натяжу стелю, а точкові світильники заграють кольоровими переливами відзеркалюючись в її поверхні.

Вся суть використання натяжної стелі в ванній кімнаті полягає в тому, що подібні конструкції практично не мають недоліків і мінуси натяжної стелі в ванній не знадобиться перераховувати. Він всього один – будь -яка натяжна стеля боїться гострих і ріжучих предметів. Всі інші якості цих стельових конструкцій являються позитивними.

  1. Водонепроникаючість. Мабуть це один з найважливіших переваг, яка дозволяє не хвилюватися про те, що з Вашими стелями трапиться щось погане в разі затоплення. Мало того, в деякій мірі, натяжні стелі в ванній кімнаті оберігають меблі та іншу обробку від незначних потопів. Кожний кв.м. натяжної плівки спроможний витримати до 100л. води – вона провисає під її вагою, утворюючи щось подібне до міхура. Після видалення рідини з плівки, вона приймає початкове положеня.
  2. Довговічність – навіть дешева китайська лівка ( якщо дотримуватися всіх тонкощів монтажу) здатна прослужити не менше 15 років. Здійснивши монтаж натяжної стелі у ванній, можна забутися про штукатурку яка обсипається і облуплену фарбу на довгі роки.
  3. Високі естетичні характеристики і можливості. Ви можете встановлювати глянцеву чи матову однотонну плівку, також можна комбінувати кольори чи взагалі нанести на стелю за допомогою фотодруку будь-який малюнок який Вам подобається. А якщо дозволять габарити приміщення то можна створити багаторівневу натяжну стелю.
  4. Простий догляд. Практично всі натяжні стелі мають антистатичні властивості, до них не пристає ні бруд. ні пил. І навіть якщо таке трапляється з яких-небудь причин, то забруднення легко усувається вологою губкою.

Натяжні стелі в ванній

Встановлення натяжної стелі в ванній кімнаті здійснюється в останню чергу, після того як оброблені стіни, підлога, встановлена сантехніка.

Головною особливістю монтажу в ванній кімнаті, являється кріплення профілю прямо на плитку. Як відомо кераміка – матеріал крихкий, тому встановлення стелі повинні виконувати тільки спеціалісти. які мають досвід роботи з такими поверхами. Профіль для стелі встановлюється в просверлені отвори в плитці. Для успішного сверління плитки, необхідно щоб вона була вкладена без пустоти і пропусків розчину. Для цього використовуються різноманітні сверла, в залежності від твердості плитки. Щоб запобігти пошкоджень підлоги, раковини і ванни їх рекомендовано застелити щільним, пружнім матеріалом типу картону. Щоб в процесі експлуатації натяжну стелю можна було демонтувати для просушки і санітарної обробки, компанія «ГарантАвтоЗахід» рекомендує гарпунну систему. Крім того, ця система забезпечує втримання стелі у випадку затоплення з верхніх поверхів.

При виборі дизайну стелі, дуже важливо привильно підібрати їх кольорову гаму. Це необхідно для того, щоб не зіпсувати загальний вигляд інтер'єру, не дивлячись на те, що здавалось би діло стосується тільки ванної кімнати.

При виборі кольорової гами, можна взяти однотонну стелю чи зкомбінувати її з декількох віддтінків. Але на якому кольорі краще зупинити свій вибір? Наприклад темні тона натяжних стель в ванній кімнаті будуть виглядати дуже розкішно, але візуально зменшать простір кімнати. Щоб якось мінімалізувати це, скористайтеся глянцевою фактурою натяжної стелі, хоча повністю прибрати цей ефект не вийде.Світлі тона навпаки допоможуть збільшити розмір приміщення в тому ж числі зроблять стелю вищою.

Таким чином з усього вищесказаного, можна зробити висновки, що натяжні стелі – це чудове рішення для ванної кімнати як зі сторони якості, так і естетики. Але щоб вони Вам служили довго і справно, звертайтесь за допомогою при установці до професіоналів.