статті по темі:

Натяжні стелі в офісі

Натяжні стелі в офісі

Останнім часом при оформлені офісу, часто використовують натяжні стелі. Завдяки своїм особливостям вони не тільки можуть бути підібрані під різноманітні стилі і вимоги приміщення такого типу, але і прекрасно справляються з функцією звуко-теплоізоляцією, що саме на робочому місці має дуже велике значення. До того ж, матеріали з яких виробляються такі полотна, а саме полівінілхлорид чи полістерова тканина, є абсолютно нешкідливі. Вони не вбирають запаху і не виділяють їх при сильному нагріванні чи будь-яких інших впливів. Тому в приміщені де люди проводять більшість свого часу, натяжні стелі будуть дуже доречні.

При виборі стелі, дуже важливо пам’ятати в якому приміщені вона буде встановлена. Для службових приміщень підійдуть звичайні матові стелі пастельних тонів. Ресепшен краще виділити. Вітається інтенсивність кольору і виразність форм. Скошені, багаторівневі стелі, арки і конуси з додатковою підсвіткою, прекрасно підійдуть для оформлення цього місця очікування. Фірмова символіка стане відмінним доповненням. Її можна нанести як на стелі так і на стіни приміщення. Оформлюючи кабінет директора, потрібно врахувати, що всі серйозні переговори проводяться саме тут. Простота ліній і чіткість форм з якісними репродукціями, зможуть задати неохідний тон.

Також при виборі натяжних стель, варто звернути свою увагу на найвашливіші нюанси:

  • Виробник полотна. Компанія-виробник полотна натяжної стелі, повинна працювати на ринку хоча б декілька років, щоб бути впевненими в її стабільності. Сенс говорити про гарантію 10-15 років на натяжну стелю від фірми-одноденки. Бажано, щоб фірма надавала гарантійний талон на полотно.
  • Походження плівки. Хоч у всіх компаніях плівка «ТІЛЬКИ» французька, німецька і так далі, реальний сертифікат якості Вам може надати тільки крупний виробник.
  • Встановлення натяжної стелі. Ця тема доволі обширна. Коли Ви звертаєтесь в компанію яка встановлює натяжні стелі( по телефону чи особисто) бажано уточнити: скільки компанія працює на ринку? Чи є в неї офіс? Які гарантії вона надає? Яке обладнання для монтажу вона використовує? Де можна подивитися роботи? тим самим Ви можете впевнетися в професіоналізмі працівників і в серйозному підході до справи, а в випадку будь-яких проблем, буде до кого звернутися з притензією.
57764e400f652_IMG_20140919_093643.jpg

Що стосується приватних майстрів по оголошенню чи рекомендації – це теж один з варіантів. Але варто пам'ятати, що всі усні гарантії якості матеріалу і робіт, нічим не підкріплюються і такого майстра Ви зможете не знайти через пів рокі. так чому ж натяжні стелі в офісі настільки популярні?

  1. Натяжні стелі мають ідеально рівну поверхню. Для їх встановлення не потрібно проводити спеціальні оздоблювальні роботи, вони допомагають приховати будь-які будівельні вади.
  2. Під полотном таких стель можна розмістити будь-які комунікації: сигналізацію, проводку, телефонні кабелі, які як правило огортають весь офіс.
  3. Багатьох наших клієнтів приваблює швидкість встановлення, яка часто займає всього один день. Завдяки цьому, робота в офісі практично не припиняється.
  4. Цінними якостями таких стель являється підвищена стійкість до запаху і забруднення, простота догляду, що завжди позитивно відображається на здоров'ї працівників офісу.
  5. Висока водостійкість дозволяє натяжним стелям витримувати до 100 л. води на 1 кв.м. і захичає дорогі офісні меблі і техніку від затоплення.
  6. Натяжні стелі дають дизайнерам великий простір для фантазії і допомагають візуально збільшити будь-яке офісне приміщення.
  7. Встановивши натяжну стелю, Ви піднімете імідж Вашої компанії, а Ваші потенційні клієнти неодмінно захочуть повернутися в Ваш офіс, щоб заключити вигідний для Вас контракт.