статті по темі:

Натяжні стелі в дитячій

Вибору матеріалів для обробки дитячої кімнати варто приділити особливу увагу, оскільки будь-які дрібниці в інтер'єрі впливають на сприйняття малюком навколишнього світу та на відповідний настрій в цілому.

Натяжні стелі в дитячій

Ніби всі переконання про натяжні стелі вже давно розвіяні, але виявляється, що деякі замовники до цих пір бояться встановлювати натяжну стелю в дитячій кімнаті. Тому хочемо розвіяти міфи та представити Вашій увазі всі переваги натяжної стелі.

Критеріями вибору натяжної стелі є звичайно безпечність. Для дитячої кімнати ідеально підійдуть сатинові, матові та глянцеві полотна з ПВХ. Вони не допускають появлення грибка. не притягують пил та хімічно нейтральні. Також для влаштування натяжної стелі приміщенні де будуть проживати діти, підійдуть і тканинне полотно. Воно не горюче, легко очищується та не притягує бруду. також ще одними перевагами натяжної стелі являються: міцність, покриття, якість монтажу, довговічність, пожежобезпечність, простота догляду, захист від затоплення, різноманітність кольорової гами і фактури.

Дизайн натяжної стелі в дитячій кімнаті

Дизайн натяжної стелі в дитячій кімнаті повинен відповідати віковій категорії дитини.. Кімната малюка являється місцем для ігор направлених на розвиток та навчання. Тому дизайн натяжної стелі, так як і весь інтер'єр має стимулювати на пізнання навколишнього світу, викликати прагнення до дослідів. Для дошкільнят ідеальним варіантом стене стеля з фотодруком, яка відображає улюблених героїв з мультфільмів, персонажів з казок і дитячих книг та інші барвисті, веселі та забавні принти. Діти початкових класів гідно оцінять полотна з малюнками тварин, планет, географічних карт, абстракцією чи з яскравими картинками живої природи. Для старшокласників потрібно обирати більш класичний та стриманіший варіант. Натяжна стеля «Зоряне небо» сподобається дитині будь-якого віку. Малюків вона налаштовує на сон, а діти старшого віку вдивлюючись в «небо» зможуть помріяти. Роль зірок на натяжній стелі відіграють точкові світильники які наповнюють дитячу кімнату світлом.

Перед тим як обрати колір натяжної стелі, варто відмовитися від стереотипів які нам нав'язують, що в кімнаті дівчинки має бути рожевий колір, а для хлопчика більше підходить голубий. Перший може підвищити рівень роздратованості, а другий відноситься до холодних відтінків і не розташовує до активності. Кращим варіантом являється бежевий колір, який сприяє створенню комфортної атмосфери та не залежить від пори року та доби.

Натяжна стеля в дитячій кімнаті

Оптимальним рішенням буде вибір декількох теплих відтінків. При цьому варто пам'ятати, що стеля має бути природнім продовженням стіни. Якщо стіни кімнати є невисокі, то краще оформити стелю в стилі світлового літнього неба, на якому будуть краплинки жовтого кольору, які відображають сонячні промінчики. В якості додаткових аксесуарів можна використати моделі літаків, які будуть підвішення на різній висоті.

Монтаж натяжної стелі в дитячій кімнаті як і в інших приміщеннях не займає багато часу. Якщо в кімнаті знаходяться меблі, то по можливості їх прибирають. Як варіант – накривають меблі плівкою, щоб не забруднити. Монтувати натяжну стелю повинні спеціалісти, оскільки таке заняття потребує відповідних знань, навичок та досвіду.

Заздалегідь варто подумати яким буде освітлення в кімнаті і підготувати точкові світильники. Дитяча кімната повинна добре освітлюватися, тому світильників має бути достатньо. В іншому випадку, після монтажу стелі, можливо знадобиться докупити на стіні бра, із-за недостатньої кількості світло.

Найголовніший критерій при виборі натяжної стелі для дитячої - це наявність сертифікату якості, який підтверджує його екологічність і безпечність. Стеля монтується надовго і батьки мають бути впевнені, що негативного впливу на їхню дитину стеля не завдасть.