статті по темі:

Натяжні стелі ціна

Натяжні стелі ціна

Напевно Ви вже передивилися багато сторінок з запитом натяжні стелі ціна? І у більшості компаній які займаються натяжними стелями, на перший погляд, ну дуже приваблива ціна від 150 грн. за квадратний метр. Але чи дійсно це правдиві ціни і як правильно вибрати підрядника для встановлення натяжної стелі давайте спробуємо розібратися в даній статті.

Ви коли небудь задумувалися з чого складаються ціни на натяжні стелі? Існує багато факторів які впливають на ціну і один з головних – це конкуренція.

Конкуренція корегує ціни і тримає їх на максимально низькому рівні, спонукаючи багато компаній залучати клієнта заниженням вартості на свої послуги. Але все ж таки ціна натяжних стель ніяк не може впасти нижче того рівня, який забезпечує окупність витрат.

Давайте розберемо ціни на натяжні стелі по «гвинтикам» та дізнаємося, що знаходиться «всередині».

Натяжна стеля, ціна якої за 1 кв.м. складається з:

 1. Вартості матеріалів ( полотно, профіль (багет), маскуюча вставка по периметру, заставні стійки для обладнання, фурнітура, розхідні матеріали і ще ціла купа всіляких дрібниць)
 2. Транспортні витрати.
 3. Зарплата замірнику.
 4. Зарплата бригаді ( 2 людини )
 5. Рекламні витрати..

Тут приведений мінімальний список витрат. Ще є процент менеджера по роботі з клієнтом, диспетчер, оренда офісу, оренда складу, податки та інше. Тай прибуток було б непогано отримати хоча б трішки. Не будемо озвучувати точні цифри по кожній категорії витрат. скажемо тільки те, що в сумі ці витрати складають мінімум 180 гривень за кв.м. Якщо фірма витрачає 180 грн., тоді як вона може запропонувати ціну 150 грн.? Навіть якщо купляти оптом, напряму з заводу, по найнижчій ціні, найдешевший матеріал, то всерівно ніяк не виходить запропонувати таку ціну, адже в цьому випадку компанія працює собі в збиток.

«Тоді в чому сенс їм так працювати?» - запитаєте Ви. А в тому, що така стратегія називається « зачепитися за клієнта». Тактика таких «компаній» - це отримати увагу клієнта за допомогою завідома неправдивої ціни, яка оголошується не за весь перелік робіт та матеріалів, а лише за частину. Пізніше ви дізнаєтеся, що реальна ціна натяжних стель не тільки вище рекламної, а й навіть вища середньої.

577648a904943_PB300025.jpg

Варто відмітит, що основний фактор який впливає на вартість натяжної стелі – це матеріал з якого вони зроблені. Китайський матеріал значно дешевший від таких як Франція або Німеччина. Хочу також Вас застерегти від недобросовісних компаній які часто обманюють людей видаючи Китай за псевдо Росію, Бельгію, Італію і т.д. Запам’ятайте, таких країн-виробників не існує. Є Китай, Франція та Німеччина і все, крапка. Але давайте перейдемо ближче до цін.

 • Китайські натяжні стелі ціна за 1 кв.м. з установкою, коливається від 180 до 240 грн. за квадратний метр. Де 180-200 грн. це найдешевший матеріал, а 200-240 грн. - це преміум класу і він нічим не гірший ніж та сама Німеччина чи Франція.
 • Німецькі, Французькі натяжні стелі ціна за 1кв.м. - від 270 до 350 грн. за квадратний метр. Хочу зазначити, що дані виробники не випускають безшовні стелі, тому якщо Вам раптом менеджер буде пропонувати чи Ви самі побачите на рекламному буклеті фразу яку часто люблять використовувати некомпетентні компанії « Французькі, Безшовні натяжні стелі ціна 180 грн.», знайте точно, що Вас намагаються обманути. Тому обходьте такі компанії десятою дорогою.
 • Ексклюзивні ( тканинні, замшеві, текстурні, мармурові і т.д. ) натяжні стелі ціна за 1 кв.м. з роботою коштує від 700 до 1000 грн. Цей тип стель виглядає дуже благородно, красиво та вишукано, але за кімнату в 15 кв.м. будьте готові віддати більше 10000 тис. грн.
А тепер основні нюанси які повинні викликати у Вас підозри та сумніви, щодо вибору компанії:
 1. В телефонній розмові обговорюючи ціни на натяжні стелі, менеджер компанії називає фіксовані низькі ціни на натяжні стелі. Будьте уважні, вартість робіт індивідуальна, вона складається з площі, особливостей стелі і обраного типу плівки та багатьох інших факторів.
 2. Менеджери компанії не хочуть прораховувати кожний нюанс роботи. Вони не беруть до уваги нерівності стелі, кути, комунікації, кількість світильників. Це перша ознака, що Вас хочуть обманути.
 3. Підрядник відхиляється від складання докладного кошторису, в результаті ви не розумієте в скільки обійдеться натяжна стеля і чи дійсні ті ціни які Вам продемонстрували на початку знайомства. В кінцевому результаті Ви просто не можете розібратися за що і скільки Ви платите.
 4. Вам озвучують одну ціну незалежно від складності роботи. Порядні компанії так не роблять і ось чому. Об’єкти можуть бути зовсім різні, наприклад, кімната без комунікацій з однією люстрою посередині, як Ви розумієте не має особливих складнощів в роботі. А ось багаторівнева конструкція з обводом труб отоплення, вирізними точковими світильниками і формуванням каркасу при тій самій площі займає значно більше часу та сил.