статті по темі:

Натяжні стелі металік

Натяжні стелі металік

Серед багатьох видів стель, натяжні полотна «металік» займають особливе, елітне місце, завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду. Незвичайність цієї фактури в інтенсивному металевому блиску і рельєфній поверхні. Ця високоякісна європейська плівка має велику щільність. Вона достатньо важка, порівнянно з іншими полотнами ПВХ і більш товста.

Зовнішній вигляд натяжної стелі «металік» досить своєрідний, це покриття являється в деякому роді проміжним між матовими та глянцевими фактурами. В той же час вона має ряд специфічних якостей, яких немає ні у матових ні у глянцевих натяжних стелях. В часності вони виглядають як глянцеві натяжні стелі з слабким відображенням, при цьому вони мають дуже глибокий колір, а при освітленні на них проявляється деяка специфічна «зернистість» .

Натяжні стелі металік

Натяжні стелі «металік» найбільше підійдуть для приміщення в яких необхідно візуально розширити простір. Завдяки їх глянцевій поверхні створюється ефект відображення світла, в результаті чого простір здається більш широким, а стелі виглядають дійсно високими. Стелі «металік» роблять будь-який сучасний інтер'єр яскравим і дуже ефектним.

Такі натяжні стелі є оптимальним варіантом для нічних клубів, концептуальних кафе, салонів краси та сучасних офісів, їх встановлення здатне придати шарм і для інтер'єру звичайної квартири. Звичайно потрібна повна сміливість, щоб використовувати такі кольори та рішення в жилих приміщеннях. Однак натяжні стелі «металік» - це те, що дійсно зробить будь-який простір унікальним.

Раніше натяжні стелі « металік»були представлені в досить вузькій кольоровій палітрі, яка складалась з золотистого, срібного та бронзового відтінку. Наразі попит на кольорове рішення виріс, тому виробники пропонують металічну фактуру найрізноманітніших відтінків – сині, червоні, чорні, коричневі та інші «металізовані» стелі. Металічний блиск прекрасно виглядає в вітальні та кухні, в ванній та кабінеті і т.д. Якщо і є у «металізованих» полотен недоліки, то це ціна – вона дійсно достатньо висока. Втім ефект вартий того, щоб не скупитися!

Розглянемо переваги натяжних стелі металік з точки зору дизайну та практичності:

  • Естетичність. Багатий зовнішній вигляд і сучасний розкішний дизайн підкреслює унікальну обробку і стильність приміщення.
  • Практичність. Під них непотрібно вирівнювати поверхню несучих конструкцій, вони скривають балки, опалювальні, вентиляційні, електричні та всі інші комунікації, забезпечуючи ідеально рівну поверхню.
  • Функціональність. Плотне, товсте полотно стелі має під собою повітряну подушку і разом з нею служить додатковим шаром, забезпечуючи звукову та теплову ізоляцію приміщення. Крім цього на такі стелі не випадає кондинсат, вони не псуються від вологи та сирості і навіть не бояться затоплення. Своєю еластичною, розтягуючою мембраною, вони завжди готові захистити майно господарів від небажаного потопу.
  • Довговічність. Натяжні стелі « металік», наші спеціалісти встановлять Вам за пару годин, а служить вони будуть пів віку, не вигараючи, не провисаючи і не тріскаючи.

Натяжні стелі « металік» обирають сміливі люди. Замовляючи таку обробку, Ви гарантовано отримаєте стильне та модне приміщення.