статті по темі:

Натяжна стеля з малюнком

Натяжна стеля з малюнкомФотодрук на натяжних стелях - це є ультрамодна течія в галузі ремонту. Ще п'ять років тому ніхто навіть і представити не міг, що сучасні технології будуть творити такі чудеса. Компанія "ГарантАвтоЗахід" активно займається розвитком цього напрямку ще з 2013 року. З кожним роком цей вид робіт наберає колосальних обертів, адже така натяжна стеля придасть вашій домівці не тільки оригінальності,але й візуально розширить простір у вашому інтер'єрі.
Фотодрук - це цифрове зображення,нанесене на полотно натяжної стелі та розглядається на близьких відстанях, тому вимоги по якості друку надзвичайно великі.Зображення наноситься за допомогою інтер'єрного плоттера з роздільною здатністю до 1440 dpi. Чорнила, що використовуються для друку є екологічно безпечними та відповідають санітарно-гігієнічним стандартам. Використання професійної фарби для фотодруку на натяжних стелях, збільшує термін служби малюнка і дозволяє без проблем доглядати за полотном стелі. Його можна протирати сухою м'якою тканиною, щоб очистити від пилу або павутини. Така стеля не вигоряє на сонці і не вицвітає з часом. Зображення повинно мати розмір не менш 1500 pixel на метр довжини по одній із сторін файлу, тобто для файлу розміром 1500х2000 pixel - максимально допустимий розмір друку становитиме 1х1, 3 м.
  • Арт-друк на натяжних стелях проводиться на ПВХ плівках та тканинних полотнах Clipso:
  • матових фактурах шириною 200 см, 270 см і 320 см в рулоні (максимальна відстань між швами 355 см);
  • сатинових фактурах шириною 200 см і 320 см (максимальна відстань між швами 355 см);
  • лакових фактурах шириною 180 см і 200 см (максимальна відстань між швами 218 см);
  • лакових фактурах шириною 270 см і 320 см (максимальна відстань між швами 355 см). Можливість друку визначається за запитом;
  • напівпрозорих фактурах шириною 200 см (максимальна відстань між швів 218 см).


Увага!! Для того, щоб замовити фотодрук на натяжних стелях обов'язково потрібно узгодити кольоропроби. При відмові від кольоропроби компанія «ГарантАвтоЗахід» не несе відповідальності за фактичну передачу кольору і візуальне сприйняття малюнка.