статті по темі:

Натяжна стеля в залі

Натяжна стеля в залі

Натяжні стелі, на сьогоднішній день, являється найсучаснішим способом обробки квартири чи будинку. Існує багато варіантів дизайну і корисно детально розглянути безліч фотографій на нашому сайті перед тим як зупинити свій вибір на чомусь конкретному. Для облаштування залу необхідно вибрати саме ті натяжні стелі, з якими буде поєднуватися інтер'єр всього помешкання, а також обстановка кімнати. Дизайн натяжних стель для залу не має кордонів, за винятком хіба що фантазії. Глянцеві чи матові двокольорові чи монотонні з малюнком чи без нього – всі ці варіанти, дають можливість створити неперевершений та незвичайний інтер'єр. Натяжна стеля вже не розкіш, а інструмент який допоможе зробити приміщення більш комфортним, виключно сучасний та стильний інтер'єр. Особливу увагу заслуговують і дворівневі стелі, які можна доповнити легким освітлення. Такі дворівневі, чи ще як їх називають комбіновані стелі, відмінно будуть виглядати як в класичному оформлені так і в стилі модерн чи хай-тек. Також в залі ідеально виглядає « Зоряне небо», використовується закарнизна підсвітка. Найкраще освітлення можна створити з використанням матової натяжної стелі. Ще один варіант – це ЗD стелі які здатні створити фантастичні візуальні ефекти в залі.

Пам’ятайте, що людський настрій залежить від того, в яких умовах вона проживає, що її оточує. Створіть навколо себе приємну, затишну атмосферу, завдяки чому ви будете завжди спішити додому, де Ви знайдете справжній спокій і зможете відпочити після тяжкого робочого тижня.

При виборі кольору стелі, можна обрати класичний варіант – біле полотно буде актуальне абсолютно в будь-якій вітальні, незалежно від того який стиль та дизайн. Але якщо у вітальні стіни також оброблені білим, то можна створити відчуття «стерильності» чи лікарняної палати.

Якщо ж ви хочете стелю як прикрасу вітальні, то можна пофарбувати її в інший колір, при цьому потрібно дотримуватися деяких правил:

  1. Чим нижче приміщення тим світлішим має бути колір стелі і навпаки, якщо стеля заннадто висока – використовуйте темні кольори для того щоб зробити розмір кімнати більш пропорційним.
  2. Якщо вікна вітальні знаходяться на сонічній стороні, тоді при оформлені стелі, переважно використовують холодні відтінки. Це дозволяє Вам зберегти в залі відчуття прохолоди навіть в найспекотніший день. І навпаки, якщо вітальня знаходиться в тіньовій стороні, перевагу варто надати теплим кольорам натяжної стелі. Такий дизайн дозволяє зберегти тепло та затишок в кімнаті.
  3. Стіни та стелі в одній кольоровій гамі, оформляти не рекомендується. Але якщо Ви вирішили сробити саме так, то матова стеля в поєднанні з глянцевою стелею, зададуть чудового контрасту. Інший варіант – зробити стельову конструкцію рель’єфною.

В малогабаритних квартирах. вітальня виконує ще й роль спальні. Тоді не варто експерементувати з яскравими і незвичайнимим відтінкам, а краще зупинитися на на спокійних класичних варіантах.
Питання освітлення вітальні, варто приділити особливу увагу. Тут важливо не тільки кількість встановлених світильників, але й те як вони розприділяють світло по кімнаті.

З натяжними полотнами є можливість не тільки традиційної стельової підсвітки, але іваріант з скритими світильниками розположеними в стельовій частині конструкції. Таке оформлення придасть інтер’єру унікальності і дуже оригінальний зовнішній вигляд. Можна використовувати напівпрозорі плівки які відмінно пропускають світло, залишаючи невидимими встановлені освітлюючі прилади.

Натяжна стеля в залі

Традиційна підсвітка яку використовують по периметру, також має всі права на існування – є безліч варіантів стель з такою підсвіткою. Особливо вдалим буде виглядати такий спосіб підсвітки, якщо полотно буде мати глянцеву поверхню. Світло буде відображатися в стелі і розсіюватися по кімнаті.
Використання в обробці оселі натяжних стель, змушує трохи скоротити список світильників, які можна встановити в таке покриття. Виною всьому є нагрів, який вини виробляють. Плівка не терпить перегріву і від сильно високої температури може розплавитися. Але ці обставини ніяк не можна віднести до недоліків.

Для комфортну наших клієнтів, на нашому сайті представлені фото та ціни натяжних стель, щоб забезпечить можливість обрати найбільш підходящий варіант оформлення у відповідності з фото чи взяти ідею для особистого незвичайного дизайну. Встановлення натяжної стелі – ідеальний варінт для тих, зто не хоче перетворити ремонт в довгостроковий процес. Залишайте запит на сайті і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами в зручний для Вас час.