статті по темі:

Натяжна стеля в кухні

Натяжна стеля в кухніКухня для більшості людей, давно перестала бути господарським приміщенням де готується їжа, чистяться продукти та миється посуд. Тут часто збирається вся родина, проводяться дружні вечірки і святкові застілля. Щоб зробити приміщення красивим і оригінальним, багато хто замовляє натяжну стелю. Які натяжні стелі бувають на кухні? В першу чергу варто відмовитися від тканинних стель, оскільки вони вбирають запах, дим і каплі масла від приготування їжі. Для кухні відмінним варіантом будуть стелі з плівки ПВХ – на них не осідають запахи і каплі жиру, вони легкі в догляді та пропонуються в багато-кольоровій гамі, можуть імітувати шкіру, замшу і навіть мармур. « Спокійні» матові стелі підійдуть кухням які обставлені в традиційному стилі, глянцеві будуть чудові в сучасному інтер'єрі, крім цього за рахунок дзеркальної поверхні візуально збільшить приміщення.
Другим варіантом є сатинова натяжна стеля, яка також робиться з плівки ПВХ, але володіє ніжною, шовковистою фактурою яка імітує тканинну стелю. Натяжні сатинові стелі відрізняються легким перламутровим блиском та м'яко розсіюють світло. Можуть бути сліпучо білими чи приглушеними, пастельних відтінків – це саме те, що потрібно для кухні в класичному стилі, кантрі та прованс.
Дизайн натяжних стель автоматично включає в себе влаштування освітлюючих приладів. Замислитися над питанням їх розположення, краще до монтажу стелі, щоб будівельники могли залишити вільне місце для монтажу люстри чи маленьких світильників. Це стосується пожежних чи інших систем безпеки, які монтуються в межах стелі. Для кухні пожежна сигналізація особливо актуальна, а завдяки натяжній стелі буде практично не помітна.
Обираючи освітлення, наряду з естетичними якостями, потрібно керуватися ще й функціональністю приладів. Зручнішим варіантом буде встановлення світильника і люстри. Від монтажу настінних бра варто відмовитися.
Приділяйте увагу і вибору лампочок. Якщо в точкових приладах будуть використовуватися галогенні чи звичайні джерела світла, то їх потужність не повинна перевищувати 50 Вт., а в невеликих люстрах стельового типу кріплення не більше 35 Вт. Якщо встановлювати лампу більшої напруги, то навколо світильника, матеріал може потемнішати
5776473b0927e_IMG_9715.jpgПомітили, що натяжна стеля втратила свій блиск? Швидше за все справа в копоті. Виправити цю проблему діло декількох хвилин, просто протріть поверхню стелі вологою ганчіркою, а якщо бруд все ще залишиться, використовуйте спеціально очищуючий засіб. Не забувайте доглядати за натяжною стелею, адже це не тяжко і вона вірно прослужить Вам багато років. Фактично термін придатності натяжних стель не має тимчасових обмежень, все залежить від умов їх експлуатації. Серед людей існує думка, що плівка дуже тоненька, вона може порватися навіть від пробки шампанського. Це дуже розповсюджена страшилка яка відлякує людей від встановлення натяжної стелі не тільки на кухні, а й в інших приміщеннях. Тільки закінчили ремонт і хочеться це відсвяткувати, а тут бац і починаєм все знову. На справді плівка ПВХ дуже щільна та міцна. На виставках натяжних стель неодноразово влаштовували випробування. Корок з під шампанського просто відскакує від натяжної стелі як від батута.
Ось якщо Ви вирішили на радостях метати в стелю ножі, тоді порізи залишаться. Втім як і на будь-якому іншому покритті. Чомусь ніхто не переживає, що гіпсокартонну чи пошпакльовану стелю можна легко подряпати цвяхом або тим же ножем. Якщо поставити собі за ціль, можна зіпсувати все, навіть залізобетон.
Однозначно сказати яка натяжна стеля буде кращою для Вашої кухні – неможливо. Для кожного інтер'єру існує своє рішення. Якщо Ви не можете зупинитися на певному виді натяжних стель, то ізюменкою Вашого інтер'єру може стати комбінована натяжна стеля яка буде складатися як із матових так і з глянцевих полотен.