статті по темі:

Монтаж натяжних стель

Якщо ви вирішили в себе в домівці встановити натяжні стелі від компанії "ГарантАвтоЗахід" у Рівному, то в першу чергу хочу вас ознайомити з усіма можливими деталями та нюансами його встановлення. З цієї статті ви зможете дізнатися як проходить монтаж натяжних стель від А до Я.

Натяжна стеля - складається з таких ключових частин: плівка, профіль з ПВХ, гарпун,і жорсткий профіль з  алюмінію або ПВХ, встановлених по периметру приміщення.

За допомогою спеціального обладнання таких як, монтажна лопатка довга,монтажна лопатка коротка, підтримувач затиску,монтажна лопатка рогова, плівка розтягується і кріпитися на профілі , прикріпленому до стіни .У кінцевому результаті утворюється рівна поверхня будь-якої конфігурації , що володіє прекрасними експлуатаційними якостями. Для наших майстрів це є доволі проста процедура, тому термін виконання натяжних стель, 2-6 годин в залежності від розмірів вашої стелі.Отже розглянемо більш детальніше як проходить весь процес встановлення натяжних стель з початку і до кінця

В першу чергу перед монтажем натяжної стелі, наші майстри роблять заміри приміщення і відправляють отримані дані на завод постачальника, де відповідно до розмірів виготовляють складові частини майбутньої стелі. Після цього майстри приступають вже до самого встановлення натяжної стелі.На першому етапі встановлення, відбивається рівень на 4 см нижче самої нижньої точки наявного перекриття.Далі за рівнем кріпиться настінний профіль по всьому периметру приміщення. У підсумку отримуємо замкнуту смугу з профілю.

На наступному етапі установки натяжної стелі відбувається демонтаж старих світильників і люстри.В те місце, де буде розташовуватися новий вид освітлення, встановлюється заставна, для подальшого кріплення світильника.

Якщо буде стельовий карниз, то в місцях його кріплення робляться такі ж заставні.Слідуючим етапом установки натяжної стелі є підвішування полотна, воно кріпиться на затискачі, для попереднього розігріву. Наступним етапом монтажу йде заправка всіх кутів, по черзі. Далі заправляється решта полотна, починаючи з середини сторін.Коли полотно заправлено, в місце кріплення люстри клеїться армуюче кільце, вирізається всередині нього матеріал, витягуються дроти, і прикручується кріплення люстри. Подальший етап установки натяжної стелі - кріплення люстри. Карниз прикручується звичайним способом. Заключним етапом установки натяжної стелі є закріплення ПВХ- заглушки, яка закриває паз в профілі. Ось і все. Стеля готова!