статті по темі:

Матова натяжна стеля

Матова натяжна стеля

Матові натяжні стелі – це ідеальне рішення для класичного інтер’єру. По зовнішньому вигляду, таке рішення, практично не відрізняється від звичайних стилів, однак матові натяжні стелі можуть похизуватися ідеально гладкою поверхнею, звуко-ізоляцією та пожежо-безпечністю.
Матові натяжні стелі поглинають світло, перешкоджають відображенню блисків. Зазвичай матові натяжна стеля, як відполірована поверхня. На них можна реалізувати різноманітні кольорові композиції, які передають колір стелі без взаємодії з кольором інтер’єру.

Якщо доведеться обирати між штукатуркуою і матовою натяжною стелею, то звичайно другий варіант кращий, так як він має ряд переваг:


  • так оштукатурити і зробити гладку поверхню не зможе навіть досвідчений спеціаліст
  • економія часу
  • немає бруду
  • не потрібно тягати мішки з шпаклівкою та відра з фарбою
  • по грошам обійдеться стільки ж, якщо не дешевше
  • натяжна конструкція прослужить довше
Матова натяжна стеля

Матові натяжні стелі являють собою полотно з поліестера, яке просочене поліуретаном, або полівінілхлоридне полотно ( ПВХ ) різної фактури і кольору. Обидва матеріала нешкідливі для здоров’я. Розкроюється полотно у відповідності з розміром приміщення замовника, натягують його при взаємодії температури на профіль ( багет) прикріплений по периметру приміщення. Плотність полотна з поліестеру 240 грамм на метр квадратний, а з ПВХ біля 320 грамм. Ширина полотна залежить від країни-виробника, як правило 1.3 до 3.2 метра, а товщина не більше 0.35 мм.
На користь матових натяжних стель, також сприяє той факт. що на них практично не помітні стики та шви. Тому якщо Вам потрібно встановити натяжну стелю в великому приміщенні, замовляйте матові полотна.
В питанні переваг саме даного типу полотен, варто також звернути увагу на кольорову гаму. Варто відмітити, що вона значно більша чим в напіпрозорих, замшевих та полотнах металік. Тут можуть використовуватися як світлі так і темні відтінки, а також яскраві та тьмяні, контрастні поєднання. Всі вони прекрасно виглядають в дитячій кімнаті, в спальні, на кухні, в ванній і навіть на балконі.
Ну і мабуть найбільша позитивна якість, за яку дизайнери так люблять саме матові натяжні стелі, являється можливість їх поєднання практично з всіма стилями оформлення інтер'єрів.
Як це можливо?
Якщо бути відвертими, то дві третіх всіх дизайнерських рішень, як раз і створюються на основі саме матової поверхні. Це зв'язано з тим, що етнічні і класичні стилі, в силу давнини свого створення, не могли в приміщенні мати глянцеві поверхні стелі. В ті часи люди просто не знали про такий вид матеріалу, а блискучі поверхні були дуже дорогими і створювалися здебільшого з металів.

5776485c33837_P1011686.jpg

Таким чином, виходить, що тільки сучасні стилі можуть поєднувати в собі напівпрозорі, покриття металік і той же глянець. Але й тут матові поверхні не змогли зилишитися в стороні. Вони являються незамінним засобом для створення спокійної атмосфери, для надання кімнаті затишку та гармонічності.
Мабуть з іншими плівочними фактурами, матові покриття можна зустріти в сучасному мінімалізмі, поп-арт, арт-деко, хай-тек. А ось в стилі шеббі-шик чи авангард без них просто не обійтись.
Компанія «ГарантАвтоЗахід» встановить Вам матові натяжні стелі будь-якої складності на протязі декількох годин. Ми можемо надати Вам на вибір всі існуючі кольори таких стель, щоб Ви змогли вибрати ідеально підходящий для Вас варіант.