статті по темі:

Комбіновані натяжні стелі


Комбіновані натяжні стелі

Комбіновані натяжні стелі являють собою різноманітні полотна по типу, кольору і складу. Особливу увагу потрібно приділяти матеріалам для комбінування стель, так як вони можуть мати різні технічні характеристики. В любому випадку перед тим, як прийняти рішення, щодо комбінації тих чи інших матеріалів, варто звернутися до спеціаліста. А тепер більш детально розглянемо варіанти комбінацій натяжних стель.

Бувають такі види комбінацій:

  • Прямолінійні з'єднання
  • Криволінійні з'єднання
  • Комбінація з іншими видами покриття яка ділиться на 3 підпункти:

  1. Плівочні полотна
  2. Плівка + тканина
  3. Гіпсокартон + стельові покриття.

Прямолінійні з'єднання. Цей варіант особливо добре виглядає в строгому інтер'єрі, підкреслюючи серйозність, грунтовність і гарний смак мешканців будинку, але широкий вибір кольорів здатний згладити занадто холодне враження.

Криволінійні з'єднання. Плавні лінії дозволяють створювати яскраві та запам'ятовуючі інтер'єри, які сприяють для відпочинку і розслаблення. Такий варіант - ідеальне рішення для зонування приміщення, коли це неможливо зробити за допомогою перегородок або задумів. Якщо повторити лінію стелі на підлозі, використовуючи різні підлогові покриття, ефект буде більш чітким.

Комбіновані натяжні стелі

Комбінація з іншими видами покриття. При виборі плівочного покриття використовують поєднання різноманітних текстур та кольорів. Найчастіше всього комбінують матові білі і глянцеві кольорові полотна. Якщо ви звернули свою увагу на покриття плівка+тканина, то таке поєднання зачасту застосовують для багатоярусних конструкцій. Але не дивлячись на складність монтажу, в результаті ви отримаєте стелю, котрій за складністю та оригінальністю позаздрить стеля з одноярусним покриттям. До речі не варто забувати, що на такий вид стелі можна нанести фотодрук.

Гіпсокартон в поєднанні з натяжними стелями останнім часом являється найпопулярнішим. Використовуючи різноманітні форми і кольори, можна створити неймовірний, незвичний та симпатичний дизайн.

Прямолінійні і криволінійні вставки можуть бути із тканини і мати різну, навіть саму незвичайну форму. Колір і розмір також можуть бути різними.

Отже, комбіновані натяжні стелі - це поєднання двох чи більше кольорів, полотен одного типу в обраному варіанті виконання. І хоча цей тип стель з`явився не так давно, але він вже встиг набути чималу популярність. Однак варто зазначити,що не всі компанії нашого міста, які пропонують натяжні стелі (ціна яких не відрізняється від тієї,що пропонуємо ми), можуть вам запропонувати такий великий вибір натяжних стель, а зокрема даного виду.Тільки наші майстри зможуть професійно і правильно провести монтаж комбінованих стель і готові втілити в життя будь-які ваші забаганки.