статті по темі:

Кольорові натяжні стелі

Кольорові натяжні стелі

Чим хороші кольорові натяжні стелі? Великий асортимент кольорових полотен, який дозволяє підкреслити Вам певний стиль в інтер'єрі, розділить приміщення на зони, створить особливий настрій і неперевершений візуальний ефект. А чим обмежений вибір кольорової натяжної стелі? Тільки Вашими смаками і бажаннями.

Колір стелі підбирається, враховуючи відтінок стін, освітлення кімнати, а також висоту самої стелі.
Не потрібно обирати колір стелі точнісінько такий як колір стін, інакше ми доб'ємося візуального зниження стелі. Краще використовувати не основний колір, який присутній наприклад в меблях, тканинах чи навіть в картинах, якщо такі будуть присутні. Це створить комфортні умови в приміщенні.

Такий чином натяжні стелі мають бути гармонічні з основними елементами кімнати: картинами, меблями, тканинами. Якщо присутньо багато яскравих кольорів, то краще використовувати нейтральні відтінки для стельового простору.

Для маленьких кімнат, професіонали рекомендують використовувати яскраві кольори натяжної стелі. Застосування темних відтінків у великій кімнаті буде тиснути на сприйняття та знижує висоту стелі. світлі відтінки викличуть протилежну реакцію – приміщення буде просторішим.
577645bbb592c_IMG_0707.jpgПсихологи давно помітили, що на вибір кольору впливає вік людини: діти полюбляють червоний, помаранчевий, жовтий. Тому дітям дошкільного віку сподобається натяжна стеля таких відтінків. Обережніше потрібно бути з червоним – він збуджує, ідеальним рішенням було б виділити таким кольором зону для ігор, червоний сприяє розвитку дитини. Підліткам та дорослим підійдуть – голубі, зелені, білі, фіолетові відтінки.
Дуже цікавий по психологічному впливу – фіолетовий. Світлий фіолетовий колір – викликає полегшення. Область його призначення різноманітна: вітальня, де після роботи збирається вся родина; спальня, в якій він допоможе скоріше заснути; просто кімната в котрій хочеться побути наодинці.

Стелі в жовтих фарбах – це радість, веселощі, молодість, незалежність, відчуття благополуччя, сонячного тепла. Жовтий колір підштовхує до сміливості, розвиває комунікабельність та розум. Індійці асоціюють його з подивом та одкровенням. Натяжні стелі кольору неба, викликають відчуття спокою, натхнення, серйозності. Такий колір доречний в ванній – розслабившись в обіймах води занурюєшся в духовний світ вільний від проблем.

5776485c33837_P1011686.jpg

Дизайнери широко використовують кольорові натяжні стелі в інтер'єрі для того, щоб підкреслити деталі інтер'єру, адже якщо Ваша кімната виконана, наприклад, в еко-стилі, стеля світло-зеленого кольору підкреслить її набагато вигідніше ніж звичайна біла.
Фото кольорових натяжних стель Ви можете подивитися в нашій галереї. Заміри натяжної стелі в Рівному, Ви можете замовити в будь-який час, просто зателефонувавши нам! Кольорові натяжні стелі – це рішення для Вас, якщо Ви хочете вразити знайомих своїм ексклюзивним інтер'єром.