статті по темі:

Глянцева натяжна стеля

Глянцева натяжна стеля

У будь-якої людини, рано чи пізно, виникає бажання змінити оформлення інтер'єру. Досить часу таке бажання виникає з потребою придати оформленню інтер'єру більш сучасний стиль, типу модерна, або хай-тек чи візуально змінити розмір невеликого за площею приміщення. Ідеальним рішенням цих проблем являється використання глянцевої натяжної стелі.

В глянцевих натяжних стель гладка дзеркальна поверхня та багата кольорова палітра – більше 200 відтінків. Тому виглядають вони куди багатше ніж матові чи сатинові.Глянцеві натяжні стелі бувають однорівневими та багаторівневими. Однорівневі конструкції не вимагають проведення попередніх складних розрахунків. Вони встановлюються досить швидко і процес монтажу займає всього декілька годин. Багаторівневі стелі виробляються шляхом установки додаткових гіпсокартонних елементів, які можуть мати заокругленні кути, плавні фігурні лінії внутрішнього краю чи фантазійну форму.

Матеріал глянцевих полотен відмінно поєднується з іншими фактурами ПВХ при реалізації багаторівневих натяжних стель, а також при спайці полотен різномагітних кольорів і типів. Висота стельового перекриття опускається на 10-30 см. в області нижчого рівня, тому багаторівневі конструкції доцільно використовувати при високих стелях. Якщо у Вас кімната по висоті низька то привнести вишуканість і новину в інтер'єр можна використовуючи спайку натяжних стель. Глянець можна поєднувати з різними кольорами, комбінувати з сатиновими та матовими ПВХ.

Глянцеві натяжні стелі - це обробний матеріал який має ряд переваг, це:

  • робить поверхню ідеальною – скриває якомога більше дефектів поверхні і серйозні вади як перепади плит перекриття;
  • покращують естетику приміщення – придають кімнаті престижний вигляд;
  • створюють надійний захист від вологи – полотно ПВХ витримує нагрузку в 100 л.;
  • дозволяє надовго забути про ремонт – конструкція може прослужити четверть століття, а також не потребує великої уваги;
  • на протязі експлуатаційного періоду зберігає свої якості – поверхня не вигорає та не тускніє.
Глянцева натяжна стеля

Глянцева фактура натяжної стелі, за рахунок 70% відзеркалення світла, робить приміщення світлішим та візуально збільшує простір. Відзеркалення в стелі не чітке і в ньому не можна розрізнити дрібні предмети, але наприклад вікно добре відображається і сонячне світло з вулиці розсіюється по всій стелі. Все це звичайно робить кімнату більш яскравою та ошатною. В невеликих приміщеннях таких як коридор, тамбур, санузол, кухня ( особливо в панельних домах), практично завжди ставлять глянцеві натяжні стелі. В залі глянцева натяжна стеля також буде доречна. Однак в спальні, глянцева натяжна стеля може швидко втомити і помішати спокійній розслабляючій обстановці.

Втім багато людей на сьогоднішній день обирають такі полотна не тільки через їх здатність візуально розширювати простір в приміщенні, але й також для втілення в реальність оригінальних дизайнерських ідей. Так обираючи глянцеву натяжну стелю чорного чи темного кольору, можна без особливих зусиль створити ефект зоряного неба. Глянцеві стелі світло-голубих відтінків дозволить створити ефект відкритого денного неба. Біла стеля чи стеля світло-молочних відтінків, ідеально впишеться в традиційний класичний інтер'єр.

Глянцеві натяжні стелі не тільки стануть додатковою родзинкою Вашого дизайну квартири, але і будуть на протязі багатьох років радувати Вас якостями міцності і простотою в догляді.