статті по темі:

Дворівневі натяжні стелі

Дворівневі натяжні стелі

Якщо Ви не бажаєте обмежуватися класичним рішенням і створити свій індивідуальний дизайн в будинку, то ми рекомендуємо Вам дворівневі натяжні стелі. Дворівнева натяжна стеля – це не просто практична конструкція з масою технічно- економічних плюсів, це ціле направлення в дизайні внутрішньої обробки приміщення. Дворівневі стелі являються одним з різновидів багаторівневих натяжних стель. Завдяки технічним можливостям сучасних конструкцій, ми можемо реалізувати будь-який, навіть найсміливіший дизайн – проект в Вашому приміщені. Ми виготовляємо натяжні стелі по Вашому дизайні. В виборі дизайну стель Вам зможуть допомогти наші технічні спеціалісти з великим досвідом роботи.
Монтаж дворівневої натяжної стелі починається з демонтажу старого покриття ( якщо потрібно) і розводки електрики з прокладкою проводів в гофрі. Далі по периметру приміщення монтуються направляючі профілі 2-го рівня.Далі робота ділиться на п'ять етапів:

1.Спочатку створення другого (фігурного) каркасу, який кріпиться на підвісних профілях і направляючих профілях з урахуванням того, що він повинен бути нижче бетонної бази на 10 12 см. Підвіси ставляться з кроком 500-600 мм. На відстані 300 мм. від стіни. Встановлюються гнучкі профілі які формають майбутню фігурну конструкцію.
2.Далі по периметру мінімум на 3-5 см. нижче бетонної бази, кріпляться алюмінієві профілі для першого (основного) ярусу стелі, які кріпляться до другого ярусу, якби проходячи повз нього.
3.Потім здійснюється монтаж закладних для люстр та бетонну основу і установка світлодіодних стрічок для фігурних конструкцій.
4.Після монтажу електрики, фігурний каркас обшивається гіпсокартоном. Цей крок пропускається якщо фігурна конструкція зроблена з заздалегідь виготовлених гнучких профілів.
5.нарешті здійснюється натяжка полотна – спочатку на другий ярус, а потім на перший. Фінальний штрих – влаштування світильників під закладні і карнизи.

57765280ab3f1_577646b563002_IMG_5492.jpg

Дворівневі натяжні стелі приглянулися дизайнерам відразу. Погодьтесь, що яскрава розтягуюча плівка стелі,викликає підвищений інтерес в дизайнерів. Тим більше, що перевагами для дизайну можна назвати:

  • можливість зонування стельового простору;
  • можливість декорування будь-яких категорій стель;
  • конструктивні особливості.

Зонування стельового простору за допомогою дворівневих стель, можна здійснити в деяких варіантах виграшніше ніж наприклад, традиційними перегородками.
Дворівневі натяжні стелі з рельєфними частинами чи арочні конфігурації, створять чудовий дизайн. Контурне підсвічування дворівневих натяжних стель, буде дуже доречне в спальних кімнатах. Взагалі 2-рівневі конструкції підійдуть для будь-яких приміщень. Однак зазвичай дворівневу стелю споруджують в вітальні.
Самі розумієте, що чим складніший дизайн, тим дорожче обійдеться робота. Але як показує практика, фінансове вложення в дворівневу натяжну стелю, повністю себе виправдовує. Вона прекрасно виглядає, поєднується з іншою стельовою обробкою, дозволяє зонувати кімнату. Головне не забудьте про освітлення. За допомогою точкових світильників і світодіодних стрічок різноманітних кольорів можна створити справжній шедевр.