статті по темі:

10 фактів про натяжну стелю

10 фактів про натяжну стелю
 1. Натяжні стелі рахуються довговічним матеріалом.Виробники вказують термін служби 10-12 років, але як показує практика термін експлуатації натяжної стелі складає до 20-30 років.
 2. Натяжні стелі дуже невибагливі у догляді. Їх просто можна інколи протирати м'якою ганчіркою. Якщо стеля дуже забруднена, то як варіант можна використовувати рідину для миття скла.
 3. Особливість натяжних стель є в тому, що вона врятує вашу оселю від затоплення зверху. Адже вона витримує більше тонни води.
 4. Порада: Якщо все ж таки ви стикнулись з такою проблемою як затоплення, то не панікуйте,просто відігніть край полотна і акуратно злийте воду. З часом стеля набере первинного вигляду.
 5. Натяжна стеля має хорошу звукоізоляцію. Є спеціальні варіанти натяжних стель, які вміють гасити звукові коливання.
 6. Натяжна стеля є повністю пожежобезпечною та не підтримує горіння.
 7. При установці натяжної стелі відсутні будь-які незручності. Не потрібно виносити меблі з кімнати, а також це практично робота без пилу та сміття.
 8. Для встроєного освітлення в натяжній стелі краще використовувати енергозберігаючі лампи,але й допускається варіант звичайних ламп, потужністю до 60 w і галогенні до 35 w. А ось,що стосується зовнішнього освітлення, то підходять різноманітні види люстр.
 9. Порада: В невисоких приміщеннях де стеля висотою 2.5-2.6 м. найкраще підходить 2 типи світильників це - світильник у вигляді тарілки, або люстра на короткій ніжці.
 10. Професійна монтажна бригада натяжних стель складається з двох чоловік . Якщо їх більше - знайте , що до вас приїхала недосвідчена бригада новачків.
 11. Якісні плівки мають рівномірно пофарбовану поверхню (без смуг, розводів і заломів ) не тільки в складеному вигляді, але і в натягнутому . Запах від плівки високого класу малопомітний і зникає після провітрювання через день -два.
 12. Матові полотна без відблисків, а глянцеві наближені до дзеркальних . Чим вище якість глянцю, тим сильніше його відображення ( але врахуйте, білі плівки відображаються слабо, дзеркальність збільшується в міру затемнення) .