статті по темі:
Як проконтролювати монтажників вікон?
Чому металопластикові вікна плачуть? Як перемогти конденсат.
З початком холодів та з підвищенням тарифів, ми не раз замислювалися над заміною старих дерев'яних вікон на нові, теплоізолюючі пластикові. Адже кожен з нас хоче, щоб в нашій домівці панувало тепло та затишок. Часто люди купляються на гарні розповіді менеджерів та дешеву ціну. Результат такої стратегії виявляється не відразу, як правило букет всіх проблем починається трохи згодом, з настанням перших заморозків. Вікна починають потіти , на стику коробки і стулки може зв'явитися наморожування., а через декілька місяців знову протяги, незважаючи на те, що вас запевняли про повну герметичність вікна. Отже сьогодні я хочу вам запропонувати декілька порад, як правильно вибрати якісне вікно, яке прослужить вам не один рік.
Не дивлячись на те, що в Україні на сьогоднішній день є багато компаній які займаються виробництвом пластикових вікон українського зразка, все ж таки раджу вам звернути свою увагу на європейських виробників. Звичайно, що український виробник буде значно дешевше, але якість звичайно бажає кращого. Найчастіше профіль для пластикових вікон виготовляють з ПВХ який армований металом. Такий матеріал не підлягає деформації, не шкідливий для людей, а також стійкий до перепадів температури, вологи, кислоти та розчинників. З матеріалу ПВХ можна робити не тільки стандартні квадратні або прямокутні вікна, а також і інших різноманітних форм. Якісний ПВХ має однорідний колір, без зернистості, нерівностей, розводів та абсолютно без запаху.
Отже обираючи металопластикові вікна, профіль має бути:До фурнітури відносяться ручки, шпінгалети та інші пристрої, які необхідні для повноцінного функціонування пластикового вікна. Зазвичай люди помилково вважають, що на такі речі не потрібно концентрувати своєї уваги, але саме на таких пристроях не потрібно економити, тому що саме фурнітура знаходиться в постійному навантаженні. Часто покупці не можуть підібрати фурнітуру до свого вікна, так як виробники пропонують вже готове вікно.
Але варто звернути свою увагу на такі ознаки:
Склопакет — це два або більше скла які скріплюються між собою, товщина яких буває від 3 до 6 мм. Якщо ви мешкаєте в гамірному районі чи ваші вікна виходять на магестраль, то раджу вам не економити та замовляти двокамерний склопакет. У такого склопакета три скла між якими знаходяться повітряні камери. Також для заповнення камер, часто використовують інертний газ або створюють вакуум. Звичайно, що краще коли в склопакетах використовують інертний газ так як він забезпечує хорошу теплоізоляцію та шумоізоляцію. Хоча на сьогоднішній день я помітила таку тенденцію, що люди все частіше встановлюють трьох і навіть чотирьохкамерні склопакети. Такі пакети значно дорожчі, але для нашого клімату вони абсолютно не потрібні. Також бувають однокамерні склопакети які краще підійдуть для неопалювальних приміщень таких як балкон, лоджія чи альтанка.
Для збереження тепла на скло наносять спеціальне покриття яке не пропускає інфрачервоні випромінювання, що допомагає літом зберігати прохолоду, а взимку не випускати тепло.
Також варто звернути свою увагу на компетентність та термін перебування компанії- виробника на ринку. Вона має мати як мінімум 3-ох річний досвід успішної роботи з клієнтами, які позитивно відгукуються про неї. Варто пам'ятити, що гарантія на пластикові вінка мінімум 5 років, а компанія має надавати послуги монтажу, ремонту та заміну склопакетів. Тому, навіть знаючи і розуміючи , на які нюанси необхідно звертати увагу, настійно рекомендую дуже ретельно підходити до вибору компанії - виробника віконної конструкції.
Надіюся цієї інформації достатньо щоб вибрати металопластикове вікно у ваш дім.