Як проконтролювати монтажників вікон?

установка металопластикового окна     Купивши дорогі вікна пластикові, варто переконатися в тому, що монтажники їх встановлюють правильно від початку і до кінця, адже ви зробили свій вибір і оплатили замовлення. Сучасні технології виробництва дозволяють продовжити термін служби вікон до сорока років, тому ставки на монтаж металопластикових вікон високі.

Як контролювати монтаж вікон в міру своїх можливостей?


       Запорукою успішного встановлення пластикових вікон є злагоджена робота, яку видно відразу. Будь-який монтаж проводиться за схемою «тришарового монтажного шва» і починається з підготовки поверхні, а точніше з демонтажу старої рами і вікна. Вхідні пластикові двері встановлюються за таким же принципом і цей процес вимагає не меншої уважності.

«Тришаровий монтажний шов» - формулювання, яке побудоване на основі таких принципів:
• Між віконним прорізом і вікном знаходиться три шари, які поділяються за своїм призначенням на зовнішні, центральні та внутрішні – їх потрібно правильно підготувати ще до моменту фактичної установки.
• Монтажна піна являє собою так званий центральний шар, який наноситься по всьому периметру безперервно (щілин у заповненні бути не повинно). У жаркий час року віконний отвір бажано попередньо зволожувати, щоб домогтися якісної полімеризації всього шва.
• Пароізоляційний (внутрішній) шар, який запобігає проникненню вологи з боку вулиці.

      Заміна вікон може включати ще кілька моментів. Обов'язково повинні бути встановлені опорні колодки, які контролюються рівнем по вертикалі і горизонталі (ці компоненти вікна дозволяють йому зберегти форму протягом усього періоду експлуатації). Після завершення монтажу вони не виймаються, а ховаються за допомогою піни. Перекошеність вікна перевіряється легко – для цього досить використовувати водяний рівень, який ви можете застосовувати і перед монтажниками. Якщо встановлюють пластикові вхідні двері, то перекоси помітні і неозброєним поглядом.

      Відразу ж після завершення всіх робіт варто перевірити працездатність вікна, починаючи від правильного відкриття/закриття стулок і закінчуючи симетричністю усієї конструкції. В якості наслідків неправильного монтажу вас може спіткати поява цвілі, криги і конденсату незалежно від того, скільки коштує пластикове вікно.