Як перевірити якість вікна?

фото профіль Рехау        Якщо потрібно купити вікна металопластикові, то першочергово вирішується питання якості. Але як її перевірити, не маючи досвіду і необхідних навиків? Для цієї продукції встановлюються стандарти, які допоможуть правильно купити вікна. DIN EN ISO 9001 – єдина норма, на яку можна орієнтуватися і не помилитися. Знаки якості на цьому не закінчуються.


Якість визначається в деталях!


         Ціни на металопластикові вікна знаходяться в різному діапазоні – висококласний продукт прослужить не один десяток років, а виріб низької якості проявить неприємні наслідки вже після першого року експлуатації. Вибираючи вікна пвх, варто звернути увагу на виробничий профіль, які носять назву в залежності від бренду. Неякісні профілі не здатні вирішити завдання ізоляції, тому питання герметичності пов'язано з цим показником прямо пропорційно. Далі потрібно визначитися з кількістю камер в профілі, що представляють собою своєрідні повітряні подушки із шаром утеплювача.

        В житлових кімнатах рекомендують використовувати трикамерні профілі, адже чим більше повітряних прошарків, тим склопакети і виявляються теплішими. Але купити металопластикові вікна можна і з пятикамерними пакетами, якщо це дозволяє бюджет. Скільки камер в віконному профілі вибрати варто вирішувати, враховуючи особливості кліматичних умов. Неякісний склопакет зводить нанівець всі переваги рами і профілю – це найбільш важливе питання.

1085665317.jpg       Армуючий профіль в основі євро вікна повинен бути не менше 1,5 мм, а рекомендована форма – п-подібна. Ширина пвх профілю є також важливим аспектом, якщо ви вирішили купити вікна на довгий час. Конструктивна ширина зазвичай прив'язана до кількості камер: для трикамерного профілю оптимальний показник до 63 мм, для п'ятикамерного – до 70 мм (в деяких випадках може бути і 120 мм). Герметичні властивості залежать від щільності матеріалу і його основних якостей.

       Важливі особливості склопакетів відкриваються за умови використання перевіреної фурнітури, яка знаходиться під впливом механічних і вагових навантажень. Робочі елементи повинні бути виконані з міцного металу, щоб прослужити не менше декількох десятків років. У вартість металопластикових вікон входить кожен вузол, починаючи від профілю і закінчуючи запірними механізмами. Щоб купити двері з будь-якого матеріалу, варто дотримуватися тих самих принципів, що і при покупці вікон.