Монтаж пластикових вікон

монтаж вікна

Для сучасного вікна, вижливий грамотний та якісний монтаж в стіновому отворі. Можна запевнити, що споживчі якості вікна, повністю залежать від правильного монтажу. Однак саме монтаж пластикового вікна, на сьогоднішній день, відбувається з великою кількістю помилок. Дійсно, по статистиці великих віконних компаній, тільки на монтаж вікна припадає 80 % рекламації. Це відбувається з двох причин: перша -монтаж вікна виконаний з не обгрунтованою економією, друга – рівень кваліфікації чи відповідальності монтажників. Монтаж пластикового вікна виконаний з помилками, навіть найбездоганнішого вікна, може звести нанівець його переваги.

Технологія монтажу плаcтикових вікон.

Завдяки сучасним технологіям, монтаж пластикових вікон по ГОСТу, може проводитися в будь – яку пору року при температурі не нижче -15 градусів.

Технологію монтажу пластикових вікон, можна описати наступною схемою:

  • перевірка віконного проєму з використанням горизонтального рівня і вертикального відвісу, зняття замірів;
  • підготовка отворів для кріплення в стіні;
  • встановлення монтажної стрічки, гідроізоляції, самоклеючого поліуританового ущільнювача та ін. Застосування ущільнювача в поєднанні з будівельною піною, дозволить зберегти її якості і захистить від ультрафіолетового випромінювання;
  • кріплення рами. Перед установкою, варто вийняти стулки, склопакети і щтапики. Раму з приєднаними профілями, встановлюють у віконний отвір на технологічні клинки і вирівнюють за допомогою відвісу. Далі проводиться розмітка отворів для сверління. Рама витягується, створюються отвори для дубелів. Якщо при установці вікон будуть використовуваться анкерні пластини, тоді сверління отворів не знадобиться. Здійснюється фіксація рами в проємі за допомогою кріплення ( анкерних болтів, пластин, саморізів ).Затягування кріпильних елементів, повинно проводитися з використанням дистанційних прокладок, щоб уникнути можливого викривлення рами;
  • герметизація стиків між стіною і вікном за допомогою використання монтажної піни. Розпірні і несучі прокладки, прибираються тільки після повного охолодження піни.

Далі проводиться установка доповнень.

  • монтаж відливу. За допомогою шурупів, відлив кріпиться у встановлений профіль. Щоб уникнути лишнього шуму під час дощу, простір під відливом проосочується;
  • монтаж підвіконня також проводиться з використанням поліуританової ( монтажної ) піни.
Після завершення монтажу відливу і підвіконня, встановлюються склопакети і навішуються стулки. При необхідності виконується монтаж відкосів пластикових вікон. В якості матеріалу для відкосів, можуть використовуватися сендвіч-панелі, гіпсокартон, пластик чи штукатурка.
На завершаючому етапі, монтаж пластикових вікон, проводиться регулювання притиску стулок, прибираються залишки захисної плівки, перевіряється робота фурнітури.

Особливості літнього монтажу пластикових вікон.


монтаж вікна

Головною перевагою монтажу віконних конструкцій в теплу пору року, заключається в тому, що замовники впевненні в тому, що так буде набагато краще і зручніше як для них, так і для майстрів які будуть проводити монтаж. Ще однією перевагою можна рахувати і те, що нікому не буде хоолдно. не потрібно переновити в іншу кімнату квіти та вазхони, відводиит дітей до родичів і т.д. Більшість стверджує, що установка вікон літом, насамперед зручна для майстрів і деякі майстри також так рахують, тому даний аспект також відносимо до плюсів.
До мінусів літньої установки вікон з ПВХ, можна віднести, велий попит на послуги подібного роду. Чому? Тому, що по-перше – цілком вірогідно, що монтаж доведеться виконувати тоді, коли вийде майстрам, а не Вам, тобто доведеться підстроюватися під них. І по-друге – майстри можуть бути не настільки уважними, як того потребує монтаж металопластикових вікон, по причині елементарної втоми та великої загруженості. Літня установка вікон, не може гарантувати моментального виявлення можливих дефектів установки, до них відносяться протяги, десгерметизація склопакетів і запотівання скла. Якщо установка проводиться літом, то в такому випадку потрібно чекати довго. Чи варто говорити про оперативне усунення проблеми?

Зима і її переваги.


монтаж вікна

Зимня пора року, демонструє набагато більше переваг, чим очікувалося. Чи стане для Вас аргументом той факт, що більшість майстрів встановлюють собі та своїм близьким вікна саме зимою?
Зимою, майстри по встановленню вікон, не так загруженні, тому можуть більше часу приділити саме Вам і монтажу віконних конструкцій в Вашому будинку. На рішення таких серйозних питань, оперативність відіграє чималу роль, але добросовісний і уважний підхід все ж важливіше.
Майстри також люди і вони можуть допускати помилки. Виявити їх начвність зимою, набагато простіше. Діло в тому, що перевірити чи виправдовують вікна покладені на них очікування, можна відразу на місці і тим самим швидко усунути проблему. Ви відразу відчуєте за який короткий проміжок часу в оселі стане тепло. Якщо ж помітите запотівання і протяги, то відразу можеет вказати на це майстру, який моментально прийме міри.
Безспірною перевагою монтажу віконних конструкцій взимку., може стати можливість не заощаджувати. Можна скористатися новорічними та зимовими знижками які пропонують компанії в період зниження попиту. Навіщо піддаватися загальному ажіотажу, якщо можна провести високоякісний монтаж вікон зимою, щей виграти при цьому?
Недолік встановлення вікон зимою, заключається в тому, що знадобиться трішки померзнути. Але погодьтесь – це можна легко витримати, тим більше, якщо вінка встановлюють з дотриманням всіх правил та норм.