Лицювання цеглою

кирпич.jpgНайстарішим та екологічно чистим матеріалом в обробленні фасадів являється цегла. Цей матеріал відмінно зберігає тепло, дихає і не горить.Лицювальна цегла дещо відрізняється від бідівельної, тому послуга коштує немало оскільки потребує відповідних професійних навичок. Але в кінцевому результаті ваша оселя стане таплою та затишною.
Лицювання цеглою виконується для того, щоб повисити якість зовнішнього вигляду будівництва. Більша частина приватних забудовників обирають саме цей варіант як самий надійний та привабливий матеріал для оздоблення. Причиною такої популярності являється набір високих технічних характеристик. Також існує декілька видів лицювальниї цегли: керамічна,гіперприсованна та клінкерна.
Керамічна лицувальна цегла являється найпоширенішим у використані матеріалом який виготовляється з глинянної маси надаючи виробам колір червоних відтінків, а також білий, жовтий або персиковий. Для отримання інших відтінків на початковому етапі виготовлення цегли ( при його замішувані) в глину вводяться пігменти з відповідними властивостями. Зовнішнє фарбування забезпечується оздобленням та обробкою готових елементів та пігментами з захисним метаполімером.
кирп.jpgГіперприсована лицьова цегла складається з подрібленого матеріалу ракушняк або вапняковий камінь, зв' язана сумішшю цементу і води вмістом 12%. Гіперприсованна цегла відрізняється своєю морозостійкістю та водостійкістю, також вона міцна і довговічна в використанні. Ще одна позитивна перевага гіперпресованої цегли це те що вона значно дешевша ніж керамічна. Мінус цього матеріалу в тому, що його поверхня є надмірно гладка яка ускладнює зчеплення розчину з будівельними елементами. Тому при виборі гіперпресованого матеріалу слід купувати ті цеглини, які мають отвори або виямки на гранях, що поліпшують адгезію матеріалу з розчином. Кращий вибір - недавно вироблена цегла.
Клінкерна цегла. Такий вид лицювального матеріалу виготовляється із особливих сортів з високими показниками пластичності. Вихідний матеріал спочатку піддається пресуванню, а потім випалу при високій температурі аж до його запікання. Під час випалу цегла набуває різноманітних відтінків кольору, які залежать від рівня температури. У деяких випадках в вихідну масу додаються натуральні пігменти.
Переваги лицюваня цеглою:
різноманітна кольорова гамма від білого до темно-червоного до чорного
стійкість до УФ-випромінювання сонця
великий асортимент, що дозволяє вибрати цеглу з найприйнятнішою для забудовника ціною
стійкість до температурних перепадів, мале поглинання вологи;
довготривалий термін бездефектной експлуатації, не менше двадцяти років.
цегла.jpgМінуси матеріалу:
велика вага, яка призводить до підвищення тиску основи. Для його зниження роблять міцніший фундамент.
зведення стін проводиться на цементні і клейові розчини;
на фасадах які мають дефекти вкрай тяжко виконувати обробку.
Звичайно що це не єдиний спосіб оброки фасаду який можна використовувати. Але якщо вас зацікавив саме цей, то ви можете сміливо обирати цей варіант.