Екстер’єр в стилі Мінімалізм

Якщо ставити питання про те, який стиль обирати при будівництві приватного будинку, то спеціалісти радять хай-тек, так як він є модним та популярним на сьогоднішній день. Тим не менше, будинок – це не фешен показ, тому дуже вижливо притримуватися того стилю, який найбільше привертає своєю красою та практичністю. Відмінним затишним рішенням буде виконати дизайн котеджу в стилі мінімалізм, який містить в собі цілий ряд переваг.
Широке розповсюдження в Європі, а потім і за її межами, отримала неперевершена ахітектура в стилі мінімалізм. Особливе застосування такий стиль знайшов в 1890-1900 роках. Однак і на сьогоднішній день інтер’єр, дизайн і будівництво в стилі мінімалізм, має велику популярність, так як містить в собі розкіш та затишок, які ціняться у всі часи.
Відмінна риса в стилі мінімалізм:
- Відмовлення від твердиж і гострих кутів.
- Більш природні лінії.
- Незвичайні тонкі і розкішні візерунки.
- Використання в конструкції нові технології.
- Матеріал для обробки: скло, метал.

В стилі мінімалізм, дизайнери намагаються створити як найбільше функціональних будинків та споруд, які відрізняє зовнішній вигляд. Інакше кажучи, в стилі мінімалізм, намагаються вирішити відразу дві важливі задачі: граціозний дизайн та практичність.
Архітектура в стилі мінімалізм, завжди кидається в очі, так як має дуже багато тонких, неповторних деталей. Це стосується зовнішнього вигляду. Інтер’єр такого приміщення виконується також в стилі мінімалізм.
Наприклад акуратна, негроміздка драбина, розписані двері, колони, стовби, балкони – всі ці елементи в стилі мінімаліз, опрацьовуються дизайнерами.
Люди які цінять красу – це перші цінителі мінімалізму. Оскільки всі деталі мають дуже тонкі і акуратні лінії, то фасад будинку в стилі мінімаліз – це вибір витончених, елементних та неординарних натур. Тут можна відкрити раниці своєї фантазії, а отриманий результат буде заворожувати і зупинати погляд як на красивий та унікальний експонат в музеї.
Що ви отримаєте обираючи фасад будинку в стилі мінімалізм?
1.Акуратні та граціозні лінії в архітектурі та в інтер’єрі.
2.Пластичність матеріалів.
3.Максимально виявленна фактура.
4.Різноманітні візерунки які будуть нагадувати елементи живої природи.
5.Природні форми.
6.Коване мереживо із заліза для прикраси дрібних деталей.

Всі матеріали які використовуються сьогодні в мінімалізмі – це сучасні міцні та дорогі елементи. Для цього стилю використовують такі матеріали як: скло, бетон метал та кераміку. Крім цього може використовуватися ручна робота з дерева та заліза. Однак ключовим моментом мінімалізма, являється більш тверді та холодні матеріали. Кожний фасад будинку в стилі мінімалізм – це унікальність. Дуже складно повторити будь-яку готову споруду, та й втратиться вся суть цього стилю.
В результаті такої архітектури виходить справжній шедевр. Жити в такому будинку одне задоволеня, так як кожна деталь наповнена величністю та родзинкою.
Лінії орнаменту мають властивість закручуватися та обриватися в цікавому місці, тому така споруда викликає почуття витонченності, а окремі конструктивні елементи, вражають своїми перевагами.
Що стосується кольорової гами, то відтінки підбираються непомітні, найчастіше сірі чи бежеві, для того, щоб акцент був на деталях, а не на грі фарб. Навіть фрески в спорудах мінімалізму мають приглушені кольори. Фактура повинна бути гладенькою.
Жорсткі та тверді лінії виглядають достатньо агресивно, тому на таку споруду приємно подивитися, але жити, наприклад в готичному будинку, дуже тяжко. мінімалізм в цьому має переваги. Всі лінії дуже гармонічно перетікають і тому відчуття в людини складається приємне, легке, просте та релаксуюче.
Дизайн в стилі мінімалізм, коштує доволі нге дешево, тому являється вибором ділових людей які цінять якість, комфорт та красу.
Для того щоб якість життя людини була максимально благоприємнішою, необхідно прагнути до вдосконалення своєї оселі, так як це являється корінем всього життєвого процесу.