Будівництво під ключ

Все частіше за оостанній час ми чуємо – будівництво будинку під ключ. Що це означає? Чи виграє замовник вдаючись то таких послуг? Які переваги подібного будівництва? Спробуємо допомогти розібратися з цим.
Будівництво будинку під ключ – це повний комплекс будівельних робіт, починаючи з розрахунку кошторисана проведення будівельних робір, аж до фінального оздоблення будинку, тобто отримуєте будинок який готовий до заселення.
будівництвоБудівництво будинку під ключ включає в себе розробку повного проекту будинку згідно вимогам замовника, заливка фундаменту, цокольного поверха, якщо потрібно, гідроізоляця фундаменту, зведення стін, перегородок, даху, повне утеплення будинку, проводку комунікаційних систем, таких як: каналізація, водопровід, отоплення, електрика,всі типи оздоблювальних робіт, влаштування сантехніки, освітлення і навіть меблі, якщо в договорі вказаний цей пункт. Замовник повинен відразу після закінчення роботи, заселитися в будинок і комфортно проживати, не докладаючи ніяких зусиль. Будівництво будинку під ключ – це ідеальний варіант для людей, які зайняті на роботі і не мають вільного часу на вирішування будівельних питань які постійно виникають при зведені будинку.
Читаючи всі вище перелічені переваги, Ви можете мимоволі уявляти собі щасливу картину про переїзд в новий будинок де все просякнуте красою і виконане з урахуванням Ваших побажань, де стоять двері про які Ви з дитинства мріяли, де все зроблено так як треба. І здається, що будівництво будинку під ключ – це так просто, потрібно тільки підписати папери, заплатити гроші і чекати результату не забиваючи собі голову лишніми клопотами в області будівництва. Підписуючи папери, Ви думаєте, що кваліфіковані спеціалісти побудують Вам будинок і що Ви в’їдете в нього відразу після здачі роботи. Тут ми Вас трішки засмутимо – будівництво будинку під ключ, не завжди саме так як Ви плануєте, часто стаються затримки термінів здачі готового будинку чи невідповідність того, що Ви хотіли б бачити і що отримали в результаті проведених робір.
будинокТак які ж проблеми можуть виникнути в ході робіт і як їх можна уникнути? Будьте уважні, не дайте себе ввести в оману, адже багато сумнівних фірм, обіцяючи одне знають, що буде зовсім інше. так наприклад, фірма-підрядник, в яку Ви звернетеся з замовленням, може почати запевняти Вас в тому, що будівельники виконають будь-яке Ваше побажання і здадуть будинок в експлуатацію в потрібний термін, а може навіть і раніше, а насправді компанія турбується тільки про те, як би скоріше отримати Ваші гроші. Така фірма на всі Ваші наступні притензії з питань невідповідностей отриманого будинку чи котеджу, може відповісти так: «Не вчіть нас професіоналів як потрібно будувати будинки». Тому перед тим як замовляти будівництво будинку під ключ, порадьтесь з своїми знайомими, друзями та родичами, цілком можливо, що хтось з них нещодавно замовляв будівництво будинку і залишився задоволеним результатом. Якщо таких немає, тоді починайте самі вивчати ринок пропозицій. Сумнівні організації обходьте стороною. Почитайте про будівельні компанії на просторах інтернету, соціальних мережах чи на форумах крупних будівельних порталів.
проектуванняПісля того, як визначилися з компанією-підрядником, уважно вивчіть договір який Вам пропонують підписати. Багато пунктів, можуть бути так хитро зформульовані, що відразу в них можна не розібратися. Ідеальним варіантом буде, взяти такий договір у компанії і піти до юриста, який розкаже Вам про всі нюанси які передбачені в договорі на випадок будь-яких Ваших конфліктів з фірмою. Якщо Ви принесли юристу декілька договорів від різних будівельних організацій, то він Вам порадить який з цих організацій Вам буде вигідніший і безпечніший для замовлення будівництва.
Є ще декілька моментів на які ми б радили звернути Вашу увагу. Деякі будівельні компанії пропонують зробити будинок по Ваших ескізах і проектам, але будьте обачними, можливо така хатрість придумана фірмою для того, щоб після початку роботи по намальованому не їхнім архітектором проекту, звалити вину за свої погрішності на Вас з притензіями, що проект неймовірно складно намальований. Ще один важливий момент – замовляючи у неперевірених компаніях поцікавтесь, що вони розуміють під поняттям «під ключ».Керівники деяких організацій рахують, що побудувати котедж «під ключ» - це означає зробити коробку будинку, накрити дахом, встановити вікна та двері. Все, можна здавати таку роботу замовнику. Нехай в’їжджає і робить фундамент, каналізацію, водопостачання, електропостачання, газовідведення, систему опалення і т.д. сам чи звертається за допомогою до інших організацій. А Вам потрібні лишні клопоти? Ні. Тому радимо поцікавитися всім заздалегідь.
Але не думайте, що з будівництво будинку під ключ краще не зв’язуватися. Така думка буде неправильною. Якщо Ви знайдете серйозну будівельну компанію, якщо Ви зможете відразу про все домовитися і заключити вігідний для всіх договір, то таке будівництво стане для Вас найкращим варіантом для придбання будинку своєї мрії.